Vaata peasisu

Eesti ettevõtted osalevad Euroopa tähtsaimal finantstehnoloogia üritusel Hollandis

EASi ja KredExi ühendasutus
4. juuni 2018
2 min

11 Eesti ettevõtet osalevad Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) korraldatud riikliku ühisstendiga Euroopa suurimal finantstehnoloogia messil „Money 20/20 Europe“. Tänavune mess toimub 4.-6. juunini Amsterdamis ning ülesastujate hulgas on ka Apple’i kaasasutaja Steve Wozniak.

„EASil on hea meel juba teist aastat Eesti ettevõtetele toeks olla. Pilootprojektina korraldasime eelmine aasta ühisstendi Money20/20 messil Kopenhaagenis ja sealt saadud osalejate tagasiside andis kinnitust, et kohal tuleb olla ka seekord Amsterdamis,“ ütles EASi ettevõtluse keskuse juht Tanel Rebane. Tema sõnul annab sellisel messil osalemine meie ettevõtetele suurepärase võimaluse luua kontakte Euroopa finantssektori tippjuhtide ja otsustajatega, et seeläbi oma tegevust geograafiliselt laiendada.

„Eestil on tehnoloogia osas hea maine ning samamoodi on Eesti läbi aja tugev olnud ka finantsvaldkonnas. Seetõttu on eestlastel finantstehnoloogias väga hea stardiplatvorm,“ sõnas Rebane.

„Kuna meie põhiäri fookus on finantstehnoloogia ja pangandus, siis Money20/20 on meie jaoks täiuslik, et paremini mõista meie valdkonna viimaseid trende ja kohtuda uute klientidega,“ sõnas Kaur Virunurm ettevõttest Messente Communications.

Veriffi partnerlussuhete juhi Taavi Lindmaa sõnul on Money20/20 üks tähtsamaid finantstehnoloogia sündmuseid maailmas, kust Veriff kindlasti puududa ei saa. „Meie läheme tutvustama Veriffi innovatiivset lähenemist klientide identifitseerimisele ja usalduse loomisele online’is. Jagame kliendikaasuste põhjalt infot, kuidas petturlust vähendada ja kulusid kokku hoida,“ ütles Lindmaa.

Ameerikast alguse saanud Money20/20 laienes kõigepealt oma üritustega Euroopasse ning sel aastal esimest korda ka Aasiasse. Eelmisel aastal osales Euroopa üritusel ligi 2000 ettevõtet ja üle 5000 külastaja, kellest umbkaudu neljandik olid mõne ettevõtte tippjuhid.

Sel aastal osalevad ühisstendil: Cybernetica, Mobi Lab, EstateGuru, Mooncascade, Icefire, Messente Communications, Veriff, DataMe, Finora Technology, Funderbeam Markets ja EveryPay.

Messil osalemist kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.

Pildid: https://bit.ly/2J95NTm

Jaga postitust

Tagasi üles