Vaata peasisu

Eesti ettevõtjad ja poliitikakujundajad kogunevad Eesti ekspordi tulevikku arutama

EASi ja KredExi ühendasutus
19. märts 2018
2 min

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus, Eesti Kaubandus-Tööstuskoda ja Swedbank korraldavad homme, 20. märtsil esimest korda ekspordikonverentsi „Made in Estonia“. Selle eesmärk on tuua kokku eksportijad, poliitikakujundajad ja avaliku sektori esindajad, et ühiselt arutada Eesti ekspordi- ja majanduspoliitika arenguid, vahetada kogemusi ning vaadata tulevikku. Ekspordikonverentsi avab ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Urve Palo.

Konverentsil räägivad oma ekspordikogemustest Cleveroni juht ja asutaja Arno Kütt ning ettevõtte Guardtime juht Martin Ruubel. Swedbanki ettevõtete panganduse juht Liisi Himma ja tööstusosakonna juhataja Raul Kirsimäe annavad ülevaate Eesti ekspordi hetkeseisust tuginedes värskele tööstusettevõtete uuringule.

Eesti ettevõtjate edulugudest ja ebaõnnestumistest ning sellest, kuidas edukalt eksportida arutavad ühiselt TMB omanik ja nõukogu esimees Vallot Mangus, Esteloni asutaja ja juhatuse liige Alissa Vassilkova, Standardi juhatuse liige Priit Tamm ning Baltika Grupi brändingu ja jaekontseptsioonide arendusdirektor Maire Milder.  Eesti ekspordi tulevikust ning võimalustest, kuidas seda 10 aastaga kahekordistada räägivad ühiselt paneelarutelul Estonia Klaverivabriku omanik ja nõukogu esimees Indrek Laul, Riigikogu väliskomisjoni esimees Marko Mihkelson, Tere ja Farmi Piimatööstuse juhatuse esimees Katre Kõvask, Estfor Invest juhatuse liige Margus Kohava ja EASi nõukogu liige ning majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi asekantsler Viljar Lubi. 


Täpsem programm ja rohkem infot konverentsi kohta.

Statistika: Eesti eksport 2017. aastal.

Lisainfo:

Mariann Sudakov
EASi pressiesindaja
521 6821
[email protected]

Epp Joala
kommunikatsioonijuht
Eesti Kaubandus-Tööstuskoda
530 20231
[email protected]

Kristel Peterson
kommunikatsioonispetsialist
Swedbank
501 2107
[email protected]

 

Jaga postitust

Tagasi üles