Vaata peasisu

EASi uus juhatuse liige tuleb pangandusest

EASi ja KredExi ühendasutus
27. mai 2019
1 min

1. juulist 2019 asub EASi sisemiste tugiüksuste valdkonnajuhi ja juhatuse liikmena tööle kuusteist aastat panganduses töötanud Martin Mark. Tema vastutusalasse kuuluvad IT-, personali-, õiguse- analüüsi- ja finantsüksused ning järelvalve- ja riskijuhtimine.

Martin Mark on lõpetanud Estonian Business School’is rahvusvahelise ärijuhtimise ja ärirahanduse eriala ning õppinud Strathclyde ülikoolis ärirahanduse õppetoolis.

“Mul on väga hea meel, et Mark otsustas meie meeskonnaga liituda ning tuua EASi väga tugevat äriarenduse ja muudatuste juhtimise kompetentsi. Tema mitmekesine finantssektori ja IT ning mastaapsete riikideüleste arendusprojektide juhtimise taust toetab EASi strateegia elluviimist,” kommenteeris EASi juhatuse esimees Alo Ivask.

Viimased kaks aastat on Mark töötanud Luminori panga tehnoloogia divisionis arendusprojektide juhina. Sellele eelnevalt oli ta viis aastat Nordea panga Baltikumi äriarendusprojektide juht ning vastutas kolmes Balti riigis eurole ülemineku projektide eest. Samuti on Mark töötanud korporatiiv- ja jaepanganduses ning erinevates panga tugiüksustes.

EASi juhatuses on kokku kolm liiget: juhatuse esimees Alo Ivask, Sigrid Harjo ja alates 1. juulist Martin Mark.

Jaga postitust

Tagasi üles