Vaata peasisu

EASi uueks juhiks valiti Alo Ivask 

EASi ja KredExi ühendasutus
22. veebruar 2017
2 min

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) nõukogu valis üksmeelselt EASi uueks juhatuse esimeheks Alo Ivaski. Ivask asub ametisse 20. märtsil.

EASi nõukogu valis uueks juhatuse esimeheks tippjuhi Alo Ivaski, kes juhtis seni Baltimaade suurimat ehitus- ja kodusisustuskaubamajade võrku Kesko Senukaid (endine Rautakesko) Eestis ja Lätis.
 
Ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Urve Palo: „Vajame EASi juhtima inimest, kes suudab kindlakäeliselt tuua esile EASi ekspertides leiduva kompetentsi ning rakendada EASi veel rohkem Eesti ettevõtjate teenistusse. EASi nõukogu on teinud targa otsuse ja tunnustan nende head valikut.
 
EASi nõukogu esimehe Erki Mölderi sõnul tegi nõukogu üksmeelse otsuse 69 kandidaadi seast. „Meil oli lõppvoorus viis tugevat kandidaati. EAS on suur ja nõudlik organisatsioon, millel on palju teenuseid. Alo Ivaski kui tippjuhi tasakaalukus ja sihikindlus on kindlasti need omadused, mida EAS täna vajab,“ ütles Mölder.
 
EASi uus juhatuse esimees Alo Ivask märkis, et tajub uue juhina avalikkuse kõrgendatud huvi organisatsiooni vastu ning on valmis organisatsiooni läbipaistvalt ja avatult juhtima.  
 
„Enne meeskonnaga koostööd alustamata on veel raske öelda, kuidas me täpselt EASiga edasi läheme, aga minu soov on jätkata suunda kasvatada EASist toetuste jagaja asemel ettevõtluse kompetentsikeskus,“ lisas Ivask.
 
Alo Ivask on lõpetanud Eesti Põllumajandusülikooli ning täiendanud ennast Tartu Ülikoolis. Eelmises töökohas Kesko Senikais on ta saanud pikaajalise rahvusvahelise juhtimiskogemuse vastutades nii Baltiriikide kui Põhjamaade tulemuste eest.
 
Juhatuse esimehe leping Alo Ivaskiga sõlmitakse neljaks aastaks.

Jaga postitust

Tagasi üles