Vaata peasisu

EASi Turismiarenduskeskus otsib Rootsi ja Norra välisesindajat

EASi ja KredExi ühendasutus
29. juuni 2016
2 min

EASi Turismiarenduskeskus otsib uut turismiteemadega tegelevat välisesindajat.

EASi Turismiarenduskeskuse direktori Tarmo Mutso sõnul on Rootsi Eesti jaoks jätkuvalt üks olulisemaid sihtturge, mille potentsiaali rakendamine Eesti turismivaldkonna seisukohast nõuab järjepidevat tööd, mistõttu asutakse ametipositsioonile uut, andekat välisesindajat otsima, kes jätkaks seni Rootsi välisesindajana tegutsenud Henrik Göthlini suurepärast tööd.

Rootsi turule lisaks on uue ametikoha vastutusalaks ka Norra turg, kus seni turismiteemadega tegelevat välisesindajat ei ole olnud, kuid nõudlust suurema kohaliku kompetentsi järele on suur. Uue välisesindaja ametisse nimetamiseni täidetakse vastavaid ülesandeid turismiarenduskeskuse Tallinna kontorist. Alates 2008. aastast antud ametikohal töötanud Henrik Göthlin, on otsustanud uusi tööalaseid väljakutseid otsida.

„Oleme Henrikule äärmiselt tänulikud, et ta on viimased 8 aastat ennast Eesti turismi edendamisele pühendanud ning soovime talle kõike head tema edasistes ettevõtmistes,“ lausus Tarmo Mutso. „Loodame, et leiame oma Rootsi ja Norra turuga tegelemiseks tõelise Eesti fanaatiku selle parimas tähenduses.“

“Olen jõudnud oma elus punkti, kus ma tundsin, et on aeg otsida uusi väljakutseid. 8 aastat turismiesindajana Rootsis on olnud lõbus ja põnev aeg, mida jään alati hea sõnaga meenutama,“ selgitas Henrik Göthlin.

Göthlin aitas Eesti turismisaadikuna organiseerida mitmeid suuri Eesti turismi tutvustavaid turundusprojekte, sealhulgas ka sel aastal Eesti Aasta turundusteo auhinnaga pärjatud Epic Estonia kampaaniat.

Jaga postitust

Tagasi üles