Vaata peasisu

EASi nõukogu esimeheks valiti Erki Mölder

EASi ja KredExi ühendasutus
18. veebruar 2016
1 min

Ettevõtluse Arendamise SA nõukogu valis täna oma uueks esimeheks ettevõtja Erki Mölderi ning aseesimeheks majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi majandusarengu asekantsleri Viljar Lubi. Eelnevalt oli ettevõtlusminister Liisa Oviir kutsunud nõukogust tagasi Ahti Kuninga ja Meelis Mälbergi ning nimetanud nende asemele Viljar Lubi ja Anne Sullingu.

„Majandusarengu seisukohalt on EAS üks kõige olulisemaid organisatsioone, mis oma tegevusega aitab kaasa Eesti majanduse pikaajaliste strateegiliste eesmärkide saavutamisele, tõsta Eesti konkurentsivõimet. Nõukogu esimehena luban seista Eesti ettevõtete huvide eest ja aidata kaasa EASi püüdlustele kasvada ettevõtluse kompetentsikeskuseks“ lausus nõukogu esimees Erki Mölder.  Mölder on valdusfirma Dental Invest Estonia juhatuse esimees. Ta on varasemalt juhtinud TREV-2 ja Quattromedi ning kuulunud Teenusmajanduse Koja juhatusse.

EASi nõukogu jätkab seitsmeliikmelisena, nõukogu liikmed on lisaks Erki Mölderile, Viljar Lubile ja Anne Sullingule AS Molycorp Silmet juhatuse esimees David O’Brock, OÜ Codeborne osanik Toomas Talts, Estonian Business Schooli juhtimise õppetooli lektor Anto Liivat ning rahandusministeeriumi regionaalvaldkonna asekantsler Kaia Sarnet.

Jaga postitust

Tagasi üles