Vaata peasisu

EASi konverents Liftiga Tulevikku keskendub seekord ettevõtjatele ja nende lugudele

EASi ja KredExi ühendasutus
27. september 2016
2 min

6. oktoobril toimub Tallinna Vabal Laval EASi eestvedamisel juba 8. korda ettevõtjate päev Liftiga Tulevikku. Üritus kannab seekord pealkirja „Mina olen ettevõtja“ ning keskendub Eesti ettevõtjate huvitavatele lugudele ning teekonnale ettevõtlusmaailmas. Konverentsil astuvad üles tänavused Ettevõtluse Auhinna nominendid, ettevõtjad ning ettevõtluse kõneisikud nii Eestist kui välismaalt.

Konverentsipäeva avalöögi teeb peaesineja Magnus Scheving Islandilt. Alustades oma teekonda väikesest Islandi külakesest, on Magnus aastatega kogunud loendamatul hulgal tunnustusi ja auhindu, vedanud mitmeid ühiskondlikult olulisis kampaaniaid, surunud kätt USA presidendi Barack Obamaga ja jõudnud oma telesaatega 170 riigi miljonite vaatajate ette. Magnus on ettevõtja ja  professionaalne inspiratsioonikõneleja, kelle lugu on eeskujuks nii alustavatele kui kogenud ettevõtjatele.

Sõna saavad ka Ettevõtluse Auhind 2016 nominendid. Lavale astuvad Aasta Uuendaja, Aasta Eksportööri ja Aasta Disainirakendaja tiitlile kandideerivate ettevõtete esindajad, et jagada oma kogemusi ning tähelepanekuid ettevõtlusmaailmas. Nende lood paistavad silma julgete lahenduste ning uudsete ärimudelite eduka rakendamisega, mistõttu on jõutud konkurentsieelise loomise ning majandusliku kasvuni. Startupide perspektiivist kõneleb Wepsi tegevjuht Jorma Jürisaar, rahvusvahelist mõõdet loob Eesti Vabariigi aukonsul Singapuris Sonny Aswani, ning päeva lõppsõna teeb EASi juhatuse esimees Hanno Tomberg.

Peamiselt ettevõtjatele suunatud konverents Lifitga Tulevikku on osa Ettevõtlusnädalast, mille raames toimuvad sündmused 3.-9. oktoobrini üle terve Eesti. Ettevõtlusnädala eesmärk on innustada inimesi ettevõtlusele ning toetada ettevõtlustaset ja – kultuuri Eestis. Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse kõrval on Ettevõtlusnädala programmi õnnestumisesse panustanud ka SA Kredex, Tööandjate Keskliit, Tartu Ülikool, Kaubandus- ja Tööstuskoda, Haridus- ja Teadusministeerium,  Majandus- ja kommunikatsiooniministeerium ning eri maakondade keskused. Ettevõtlusnädala lisainfo on leitav veebilehelt http://www.eas.ee/ettevotlusnadal/.

Konverents Liftiga Tulevikku“ toimub Tallinna Vabal Laval 6. oktoobril kell 10:00-16:00.
Programm ja registreerimine: http://www.eas.ee/ettevotlusnadal/yritus/liftiga-tulevikku/?l=tallinn&d=061016

Piiratud hulgal pileteid saadaval Piletilevis.

 

Lisainfo:
Liina Lemming
EASi Liftiga Tulevikku peakorraldaja
[email protected]

Jaga postitust

Tagasi üles