Vaata peasisu

Hindamiskomisjonid

Monica Hankov – komisjoni esimees, Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus
Sigrid Harjo – komisjoni aseesimees, Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus
Eero Liivandi – komisjoni liige, Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus
Kristo Kraanat – komisjoni liige, Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus
Kaarel Aus – komisjoni liige, Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutuss
Sigrid Rajalo – komisjoni liige, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
Kaie Nurmik – komisjoni liige, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium (klastrite valdkonna taotluste hindamise puhul)
Tea Danilov – komisjoni liige (klastrite valdkonna taotluste hindamise puhul)
Aavo Sõrmus – komisjoni liige, Toidu- ja Fermentatsioonitehnoloogia Arenduskeskus (klastrite valdkonna taotluste hindamise puhul)
Anu-Maaja Pallok – komisjoni liige, Kultuuriministeerium (loomemajanduse valdkonna taotluste hindamise puhul)
Sirli Heinsoo – komisjoni liige, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium (reaalajamajanduse valdkonna taotluste hindamise puhul)
Andri Haran – komisjoni liige, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium (digitoetuste taotluste hindamise puhul)
Erki Ani – komisjoni liige, Cleantech Estonia (tootmisettevõtja ärimudeli muutmise toetuse taotluste hindamise puhul)
Erki Varbola – asendusliige, Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus
Inge Laas – asendusliige, Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus
Jaak Tikko – asendusliige, Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus
Kaie Nurmik – asendusliige, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
Mikk Vahtrus – asendusliige, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium (tootearendustoetuste taotluste ja Ettevõtja rakendusuuringu ja tootearendustoetuse jooksva taotlusvooru taotluste hindamisel puhul)
Maarja Mänd – asendusliige, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium (reaalajamajanduse toetuse taotluste hindamise puhul)
Andres Kikas – asendusliige, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium (klastrite valdkonna taotluste hindamise puhul ning Õiglase Üleminekufondi suurinvesteeringute meetme taotluste hindamisel)
Kärt Kallion – asendusliige, Kultuuriministeerium (loomemajanduse valdkonna taotluste hindamise puhul)

Rainer Aavik – komisjoni esimees, Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus
Ede Teinbas – komisjoni liige, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
Sigrid Harjo – komisjoni liige, Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus
Marianna Bühler – komisjoni liige, Eesti Turismi- ja Reisifirmade Liit
Monica Hankov – asendusliige, Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus
Liina Maria Lepik – asendusliige, Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus
Anne Samlik – asendusliige, AS Estravel
Külli Kraner – asendusliige, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium

Hindamisel osalevad lisaliikmed:

Kadri Karu – komisjoni liige, Eesti Konverentsibüroo (rahvusvaheliste sündmuste ja konverentside toetuse konverentsiprojektide hindamine ja turismisektori tootearenduse toetuse taotluste hindamine)
Merju Künnapuu – komisjoni liige, Kultuuriministeerium (rahvusvaheliste sündmuste ja konverentside toetuse kultuuri- ja spordiprojektide hindamine ning rahvusvaheliste suursündmuste projektide hindamine)
Siim Sukles – komisjoni liige, Eesti Olümpiakomitee (rahvusvaheliste sündmuste ja konverentside toetuse kultuuri- ja spordiprojektide hindamine ning rahvusvaheliste suursündmuste projektide hindamine)
Anne Samlik – komisjoni liige, AS Estravel (rahvusvaheliste pereturismi atraktsioonide projektide hindamine)
Tarmo Mutso – komisjoni liige, Saksa-Balti Kaubanduskoda (rahvusvaheliste pereturismi atraktsioonide projektide hindamine, turismi ärimudelite projektide hindamine ja turismisektori tootearenduse toetuse taotluste hindamine)
Andres Huul – komisjoni liige, MTÜ Maakondlikud Arenduskeskused (sihtkohtade arenduse koostööprojektide konkursi taotluste hindamine)
Pirjo Vanem – komisjoni liige, ettevõtja, tootearenduse ja kasutajakogemuse strateeg/nõustaja (Senior Consultant, Strategy, Product and UX) (turismisektori kesksete digilahenduste toetuse taotluste hindamine)

Sille Kraam – komisjoni esimees, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
Kaie Nurmik – Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
Rannveig Solumsmoen Gimse – Innovation Norway
Magnar Ødelien – Innovation Norway
Monica Hankov – Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus
Erki Varbola – Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus
Eero Liivandi – Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus
Kristo Kraanat – Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus
Kaupo Reede – Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus
Rauno Mäekivi – Sotsiaalministeerium

Inga Kõue – komisjoni esimees, Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus
Kati-Liis Vaarma – komisjoni liige, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
Monica Hankov – komisjoni liige, Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus
Annette Sagri – komisjoni liige, Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus
Igor Krupenski – komisjoni liige, Inseneride Liit
Veljo Konnimois – komisjoni liige, Eesti Masinatööstuse Liit
Sigrid Rajalo – asendusliige, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
Inge Laas – asendusliige, Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus

Inge Laas – komisjoni esimees, Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus
Margus Uudam – komisjoni liige, riskikapital
Aavo Sõrmus – komisjoni liige, biotehnoloogia ja toiduainete tööstus
Seth Lackman – komisjoni liige, info- ja kommunikatsioonitehnoloogia
Ando Jukk – komisjoni liige, puidutööstus
Marti Hääl – komisjoni liige, energeetika, maavarad, masinatööstus
Martin Kruus – komisjoni liige, energeetika, start-​up ettevõtlus
Margus Lopp – komisjoni liige, Eesti Teaduste Akadeemia
Kaie Nurmik – komisjoni liige, Majanduse-​ ja Kommunikatsiooniministeerium
Katrin Pihor – komisjoni liige, Haridus-​ ja Teadusministeerium

Ilmar Petersen – asendusliige, elektroonikatööstus
Gert Kuus – asendusliige, toidutööstus, masinaehitus ja insenerilahendused
Erki Mölder – asendusliige, tervisetehnoloogiad
Dan Bogdanov – asendusliige, info- ja kommunikatsioonitehnoloogia
Mart Ustav jr – asendusliige, biotehnoloogia
Andrus Tasa – asendusliige, biotehnoloogia
Margus Jäger – asendusliige, info- ja kommunikatsioonitehnoloogia
Ilja Livenson – asendusliige, info- ja kommunikatsioonitehnoloogia
Teet Jagomägi – asendusliige, info- ja kommunikatsioonitehnoloogia
Toomas Kevvai – asendusliige, toidutööstus, biotehnoloogia
Oskar Otsus – asendusliige, info- ja kommunikatsioonitehnoloogia, biotehnoloogia
Jürgo-Sören Preden – asendusliige, info- ja kommunikatsioonitehnoloogia
Rainer Sternfeld – asendusliige, riskikapital
Mart Landsberg – asendusliige, energeetika
Mart Saarma – asendusliige, biokeemia
Kaspar Kallip – asendusliige, materjalitehnoloogia
Jarek Kurnitski – asendusliige, Eesti Teaduste Akadeemia
Indrek Tulp – asendusliige, Sihtasutus Eesti Teadusagentuur
Julia Rosend – asendusliige, Haridus-​ ja teadusministeerium
Sigrid Rajalo – asendusliige, Majandus-​ ja kommunikatsiooniministeerium
Viktor Muuli – asendusliige, Sihtasutus Eesti Teadusagentuur
Mikk Vahtrus – asendusliige, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium

Mihkel Tammo – komisjoni esimees, Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus
Margus Uudam – komisjoni liige, riskiinvestor
Aavo Sõrmus – komisjoni liige, BioExpert OÜ
Seth Lackman – komisjoni liige, Fujitsu Estonia
Ando Jukk – komisjoni liige, Eesti Metsa- ja Puidutööstuse Liit
Marti Hääl – komisjoni liige, Alexela AS
Martin Kruus – komisjoni liige, energeetika, start-up ettevõtlus
Margus Lopp – komisjoni liige, Teaduste Akadeemia
Kaie Nurmik – komisjoni liige, Majandus- ja kommunikatsiooniministeerium
Katrin Pihor – komisjoni liige, Haridus- ja Teadusministeerium

Ilmar Petersen – asendusliige, Jotel OÜ
Oliver Mets – asendusliige, Insero OÜ
Gert Kuus – asendusliige, Inseneribüroo Innotech Solutions OÜ
Dan Bogdanov – asendusliige, AS Cybernetica, OÜ STACC
Erki Mölder – asendusliige, Health Founders
Mart Ustav jr – asendusliige, Icosagen Cell Factory OÜ
Andrus Tasa – asendusliige, ToxInvent OÜ
Margus Jäger – asendusliige , Quretec OÜ
Ilja Livenson – asendusliige, info- ja kommunikatsioonitehnoloogia
Teet Jagomägi – asendusliige, info- ja kommunikatsioonitehnoloogia
Toomas Kevvai – asendusliige, toidutööstus, biotehnoloogia
Oskar Otsus – info- asendusliige, ja kommunikatsioonitehnoloogia, biotehnoloogia
Jürgo-Sören Preden – asendusliige, info- ja kommunikatsioonitehnoloogia
Rainer Sternfeld – asendusliige, riskikapital
Mart Landsberg – asendusliige, energeetika
Jarek Kurnitski – asendusliige, Teaduste Akadeemia
Julia Rosend – asendusliige, Haridus- ja Teadusministeerium
Sigrid Rajalo – asendusliige, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
Indrek Tulp – asendusliige, Eesti Teadusagentuur
Viktor Muuli – asendusliige, Eesti Teadusagentuur
Inge Laas – asendusliige, Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus

Inge Laas – komisjoni esimees, Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus
Margus Uudam – komisjoni liige, riskikapital
Aavo Sõrmus – komisjoni liige, biotehnoloogia ja toiduainete tööstus
Seth Lackman – komisjoni liige, info- ja kommunikatsioonitehnoloogia
Ando Jukk – komisjoni liige, puidutööstus
Marti Hääl – komisjoni liige, energeetika, maavarad, masinatööstus
Martin Kruus – komisjoni liige, energeetika, start-up ettevõtlus
Margus Lopp – komisjoni liige, Eesti Teaduste Akadeemia
Kaie Nurmik – komisjoni liige, Majanduse- ja Kommunikatsiooniministeerium
Katrin Pihor – komisjoni liige, Haridus- ja Teadusministeerium
Ilmar Petersen – asendusliige, elektroonikatööstus
Gert Kuus – asendusliige, toidutööstus, masinaehitus ja insenerilahendused
Erki Mölder – asendusliige, tervisetehnoloogiad
Dan Bogdanov – asendusliige, info- ja kommunikatsioonitehnoloogia
Mart Ustav jr – asendusliige, biotehnoloogia
Andrus Tasa – asendusliige, biotehnoloogia
Margus Jäger – asendusliige, info- ja kommunikatsioonitehnoloogia
Ilja Livenson – asendusliige, info- ja kommunikatsioonitehnoloogia
Teet Jagomägi – asendusliige, info- ja kommunikatsioonitehnoloogia
Toomas Kevvai – asendusliige, toidutööstus, biotehnoloogia
Mart Landsberg – asendusliige, energeetika Akadeemilise sektori asendusliige:
Jarek Kurnitski – asendusliige, Eesti Teaduste Akadeemia
Indrek Tulp – asendusliige, Sihtasutus Eesti Teadusagentuur
Julia Rosend – asendusliige, Haridus- ja teadusministeerium
Sigrid Rajalo – asendusliige, Majandus- ja kommunikatsiooniministeerium
Viktor Muuli – asendusliige, Sihtasutus Eesti Teadusagentuur

Inge Laas – komisjoni esimees, Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus
Margus Uudam – komisjoni liige, riskikapital
Aavo Sõrmus – komisjoni liige, biotehnoloogia ja toiduainete tööstus
Seth Lackman – komisjoni liige, Info- ja kommunikatsioonitehnoloogia
Ando Jukk – komisjoni liige, puidutööstus
Pille Sööt – komisjoni liige, Ida-Viru Ettevõtluskeskus
Martin Kruus – komisjoni liige, energeetika, start-up ettevõtlus
Margus Lopp – komisjoni liige, Eesti Teaduste Akadeemia
Kaie Nurmik – komisjoni liige, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
Katrin Pihor – komisjoni liige, Haridus- ja Teadusministeerium

Ilmar Petersen – asendusliige, elektroonikatööstus
Gert Kuus – asendusliige, toidutööstus, masinaehitus ja insenerilahendused
Erki Mölder – asendusliige, tervisetehnoloogiad
Dan Bogdanov – asendusliige, info- ja kommunikatsioonitehnoloogia
Mart Ustav jr – asendusliige, biotehnoloogia
Andrus Tasa – asendusliige, biotehnoloogia
Margus Jäger – asendusliige, info- ja kommunikatsioonitehnoloogia
Ilja Livenson – asendusliige, info- ja kommunikatsioonitehnoloogia
Teet Jagomägi – asendusliige, info- ja kommunikatsioonitehnoloogia
Toomas Kevvai – asendusliige, toidutööstus, biotehnoloogia
Jürgo-Sören Preden – asendusliige, info- ja kommunikatsioonitehnoloogia
Mart Landsberg – asendusliige, energeetika
Mart Saarma – asendusliige, biokeemia
Kaspar Kallip – asendusliige, materjalitehnoloogia
Andre Koit – asendusliige, biotehnoloogia
Jarek Kurnitski – asendusliige, Eesti Teaduste Akadeemia
Indrek Tulp – asendusliige, Metrosert AS
Julia Rosend – asendusliige, asendusliige Haridus- ja Teadusministeerium
Sigrid Rajalo – asendusliige Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
Viktor Muuli – asendusliige Eesti Teadusagentuur
Mikk Vahtrus – asendusliige Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium