Vaata peasisu

EAS viis finantstehnoloogia ettevõtted valdkonna suurüritusele

EASi ja KredExi ühendasutus
22. september 2021
2 min

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) viis Eesti ettevõtted ühisstendiga Amsterdamis toimuvale Euroopa olulisimale finantstehnoloogia suurüritusele Money 20/20. Eesti ühistendil osalevad 12 ettevõtet: Bankish, EstateGuru, EveryPay, GetID, Inbank, Messente Communications, Modularbank, Payster Group, Salv Technologies, SK ID Solutions, Union Fintech ning Veriff.

„Money 20/20 on üks maailma olulisimaid finantstehnoloogia messe ning seetõttu on oluline, et Eesti ettevõtted oleks seal ühisstendiga väljas. Lisaks esinevad meie ettevõtted ning majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi kantsler messi suurel laval, mis võimendab meie kohalolu veelgi,“ ütles EASi rahvusvahelise müügi valdkonnajuht Marge Pihlapuu.

Pankadele ja finantstehnoloogia ettevõtetele rahapesutõkestamise alast tehnoloogiat pakkuv Salv Technologies’i juhi Taavi Tamkivi sõnul on neil messil osalemisel kolm eesmärki. „Esiteks oma brändi ja tuntuse kasvatamine meie jaoks olulise sihtrühma silmis. Teiseks oma olemasoleva kontaktvõrgustiku tugevdamine ja uute kontaktide loomine. Ning kolmandaks valdkonna trendidega kursis hoidmine ja kaasa rääkimine, mis on alati heaks sisendiks ka toote- ja äriarenduse osas,“ kommenteeris Tamkivi messil osalemise kasulikkust.

Modularbank tutvustab Amsterdamis modulaarset pilvepõhist pangandusplatvormi, mis hõlmab kõiki jae- ja äripanganduse protsesse ning mille abil saavad nii pangad, finantstehnoloogia startupid kui ka teiste valdkondade ettevõtted oma klientidele uusi finantslahendusi pakkuma hakata. „Kuna meie platvorm koosneb eraldiseisvatest moodulitest, saab iga ettevõte valida endale täpselt need võimekused, mida vaja, sõltuvalt sellest, millist teenust ta oma klientidele pakkuma soovib hakata, olgu selleks laenud, maksed, kontod, kaardid või midagi muud,“ ütles Modularbanki kaasasutaja ja juhatuse liige Rivo Uibo.

Eesti ettevõtetest esinevad Modularbank ja Veriff ning lisaks ka majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi kantsler Ando Leppiman Money 20/20 suurel laval ning EAS korraldab kolm seminari koostöös e-Eesti esitluskeskusega.

„Sel aastal läheme Amsterdami veelgi erilisema tundega, sest meie tegevjuht Vilve Vene on kutsutud osalema paneeldiskussiooni. Olla vähem kui kolm aastat peale ettevõtte asutamist Money20/20 suurel laval koos selliste finantsmaailma tippudega nagu Thought Machine, Crosscard ja Deutsche Bank, on meie jaoks tohutu tunnustus ning tõestus sellest, et kogu Modularbanki meeskonna raske töö ja pühendumus on end ära tasunud,“ sõnas Uibo.

Money 20/20 Europe on Euroopa suurim finantstehnoloogia üritus, mis keskendub maksete ja finantsteenuste innovatsioonile. 2019. aastal osales konverentsil üle 6300 osaleja 2000 ettevõttest ja 82 riigist.

Eesti ettevõtete osalemist messil kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.

Jaga postitust

Tagasi üles