Vaata peasisu

EAS viib Eesti ettevõtted mainekatele Saksamaa messidele

EASi ja KredExi ühendasutus
20. jaanuar 2015
2 min

20. jaanuar 2015

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) osaleb koos Eesti ettevõtetega sellel nädalal kolmel rahvusvahelisel messil Saksamaal – mööblimessil IMM Cologne 2015, ehitusmessil BAU 2015 ja paadimessil boot Düsseldorf 2015. Eesti ühisstendide korraldamist rahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.

EASi ekspordidivisjoni direktori Allar Korjase sõnul on oluline aidata Eesti ettevõtetel välisturgudel edu saavutada. „Riiklikud ühisstendid on üks võimalus pakkuda ettevõtetele vahetut kliendikontakti. EASi varasem kogemus on tõestanud, et ühtne väljapanek loob ettevõtetele võimaluse oluliselt suuremal pinnal oma kliente võõrustada kui üksi väljas olles. Eesti ühisstend loob osalevatele ettevõtetele ka täiendavat usalduskrediiti potentsiaalsete klientide silmis,“ lisas ta.

Kui rahvusvahelisel mööblimessil IMM Cologne ollakse EASi toel väljas juba mitmendat aastat, siis nii boot Düsseldorfi kui ka BAU messil on EAS ühisstendiga väljas esimest korda.

Mööblimessil Imm Cologne esitletakse Eesti paviljonis laias valikus pilkupüüdvaid ja huvitavaid lahendusi nii elu-, magamis-, lastetoa- kui ka kontorimööbli osas. Seekord on Eesti ühisstendil väljas seitseettevõtet: Askala OÜ, Decoreter OÜ, Kitman Thulema AS, Radis OÜ, AS Suwem, Tarmeko LPD OÜ ja Tiksoja Puidugrupp AS.

Paadimees boot Düsseldorf on kasvanud Euroopa suurimaks messiks, mis toimub Saksa rikkaima ja rahvarohkeima liidumaa pealinnas, Reini jõe ääres 45. korda. Seal on esindatud ka ainulaadne veespordi toodete 360˚ väljapanek. Oma toodetega on väljas kaheksa ettevõtet nii mootor- ja purjepaatide, erinevaks otstarbeks mõeldud aluste kui ka paadisildade ja aluste transportimiseks mõeldud haagistega: Alfa Yacht Production OÜ, Allen Marine OÜ, Alunaut OÜ, Lingalaid OÜ, Paadisildade OÜ, Polar Shipyard OÜ, Respo Haagised AS ja Saare Paat AS.

BAU ehitusmess on üks maailma juhtivamaid valdkonna messe, mis esitleb arhitektuuri, materjale ja süsteeme tööstus- ja äripindadele, eramuehituseks ning sisetöödele. Eesti ettevõtetest on ühiselt väljas: Arras Construction Furniture OÜ, Art Doors OÜ, Debreta OÜ, Diamantek OÜ, Palmatin OÜ, Nordic Houses KT OÜ ja Rake AS.

Jaga postitust

Tagasi üles