Vaata peasisu

EAS viib Eesti ettevõtted maailma tippmessidele

EASi ja KredExi ühendasutus
10. november 2015
2 min

10. november 2015

EAS osaleb koos Eesti ettevõtetega elektroonikatööstuse seadmete maailmamessil Productronica 2015 ning Põhja-Euroopa suurimal allhankemessil ELMIA Subcontractor 2015.  Messid toimuvad 10.–13. novembrini Saksamaal Münchenis ning Rootsis Jönköpingis.

Üle aasta toimuval Productronica messil korraldab EAS Eesti ühisstendi teist korda. Ühisstendi projektijuhi Karin Alliksaare sõnul aitavad vaheldumisi toimuvad Electronica ja Productronica mess Eesti elektroonikaettevõtetel leida uusi ärivõimalusi. „Saksamaa oma aeglase, ent stabiilse majanduskasvu ja mastaapse siseturuga on maailmaturul jätkuvalt hinnas,“ lisas Alliksaar.

Allhankemessil Elmia Subcontractor on Eesti ettevõtted ühiselt väljas juba aastaid. EASi messide projektijuhi Eero Rauni hinnangul otsivad  Eesti ettevõtted Skandinaavias üha keerulisema ja suurema lisandväärtusega tööd, mistõttu on huvi osalemise vastu jätkuvalt suur. „Nii mõnigi ühisstendil osalev ettevõte on aasta-aastalt kasvades arendanud oma allhankeressursi pakkumise kõrval välja ka järjest suuremas mahus ja parema disainiga lõpptooteid. Samas osaleb  ka uusi ettevõtteid, kelle toodete või teenuste maht pole veel suur, kuid kes püüavad leida omale parema positsiooni,“ ütles Eero Raun.

Productronica 2015 messil on Eesti ettevõtetest esindatud Dicro Eesti OÜ, Skeleton Technologies OÜ, Tauria OÜ, TDR Estonia OÜ ja Teamster OÜ, lisaks Eesti Elektroonikatööstuse Liit. Eesti ühisstend asub hallis B1, stend nr B1.550.

ELMIA Subcontractor 2015 messi Eesti ühisstendil osaleb 10 ettevõtet: A&G AS, BHC AS, DECK Engineering OÜ, M ja P Nurst AS, Metre OÜ, Nuia PMT AS, Paldiski Tsingipada AS, Plastone OÜ, Reimax Electronics OÜ ja Torm Metall OÜ. Ühisstendi asukoht on hallis A, stendid nr A03:30 ja A03:31.

Eesti ettevõtete osalemist toetab Euroopa Regionaalarengu Fond.

Jaga postitust

Tagasi üles