Vaata peasisu

EAS ootab ettevõtjaid osalema toidu- ja joogisektori messi SIAL Middle East 2016 külastusel

EASi ja KredExi ühendasutus
14. oktoober 2016
1 min

EAS korraldab messikülastuse toidu- ja joogisektori messile SIAL Middle East 2016. Mess toimub 5.-7. detsembrini 2016 Araabia Ühendemiraatides Abu Dhabis. Messikülastusel osalemist kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond. Registreerimine on avatud 24. oktoobrini 2016. Kohtade arv on piiratud. Lisainformatsioon EASi veebilehel.

Eelmisel aastal oli messil rohkem kui 900 eksponenti ja 15 000 külastajat 91 erinevast riigist. Täpsem info messi kohta on leitav www.sialme.com.

Messikülastuse raames on ettevõtetel võimalik messiga individuaalselt tutvuda. Külastus on planeeritud 4. detsembrist (väljalend Tallinnast hommikul ja saabumine Abu Dhabisse õhtul) 8. detsembrini (väljalend öösel, Tallinnasse saabumine 8. detsembri päeval). Täpsed kuupäevad ja lendude ajad võivad veel muutuda.

Omaosalustasu on 700 eurot inimese kohta (käibemaksu ei lisandu). EAS organiseerib osalejatele lennupiletid ja majutuse. Ülejäänud kulud (sh. kindlustus, toitlustus ja kohapealne transport) on ettevõtete enda kanda.

Jaga postitust

Tagasi üles