Vaata peasisu

EAS ootab ettevõtjaid osalema allhankemessi ELMIA Subcontractor 2017 ühisstendil

EASi ja KredExi ühendasutus
14. veebruar 2017
2 min

EAS korraldab ühisstendi allhankemessile ELMIA Subcontractor 2017, mis toimub 14.-17. novembril 2017 Jönköpingis Rootsis. Messistendi korraldamist kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.

Ühisstendile oodatakse Eesti ettevõtteid, kellel on potentsiaali saada oma teenustele või toodetele tellimusi Põhjamaade allhankesektorist, sh metalli- ja masina, plasti- ja elektroonikatööstusest. Messile oodatakse külastajatena üle 14 000 professionaali ning üle 1100 eksponendi umbes 30 riigist. Messialal on näitusepinda 18 286 m2 kokku viies hallis. Täpsem info messi kohta on leitav www.elmia.se/en/subcontractor/.

Eesti ühisstendi projektijuhi Eero Rauna sõnul on tegu Põhja-Euroopa juhtiva allhankemessiga, kuhu tulevad nii tootjad kui tarnijad, nii insenerid kui investorid, et vahetada infot ja ideid, sõlmida lepinguid ja leida uusi koostööpartnereid. „EAS on korraldanud sellel messil ühisstendi juba aastaid, meie ettevõtted on saanud palju uusi kliente Põhjamaade tööstusest. Tänavune ühisstend on varasematest suurem, kuid sellel osalejate arv on siiski piiratud,“ sõnas Eero Raun.

EAS katab stendipinna rentimise, projekteerimise ja ehituse kulud, reklaammaterjali tootmise ja tootenäidiste transpordi. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma reklaammaterjalide ja näidiste tootmiskulud. Ühtlasi peab iga osalev ettevõte tasuma EASile omaosalustasu summas 2000 eurot (käibemaksu ei lisandu).

Osalussoovist palume teatada hiljemalt 28. veebruaril 2017.

Lisainfo ja registreerumine:

Eero Raun, Eesti ühisstendi projektijuht

Tel.: 6279 339

[email protected]

www.eas.ee/messid

Jaga postitust

Tagasi üles