Vaata peasisu

EAS ootab ambitsioonikaid kasvuettevõtteid kandideerima mentorprogrammi

EASi ja KredExi ühendasutus
14. august 2020
2 min

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) ootab aktiivselt tootearendust ja eksporti plaanivaid ettevõtjaid kandideerima septembris startivasse kasvuettevõtte mentorprogrammi. Programmi eesmärk on toetada ambitsioonikaid kasvuettevõtteid läbi personaalse juhendamise. Kandideerimine on avatud 6. septembrini

„Mentorprogramm on suunatud kiiresti arenevatele ettevõtetele, kes vajavad personaalset tuge ning nõu ja uusi teadmisi praktiliste väljakutsete lahendamisel,“ ütles EASi teenusejuht Karina Tomba. Tema sõnul võimaldavad personaalsed mentorid toetada ettevõtjaid nii tootearenduses, uutele turgudele sisenemisel kui ka sisemiste protsesside optimeerimisel. „Samuti keskendutakse programmis ka kriisijuhtimisele ja ärimudeli kohandamisele,“ lisas Tomba.

Iga programmi valitud ettevõtja ehk mentii saab kuni kümneks kuuks koostööpaariliseks kogemustega ettevõtja ehk mentori, kellega koos ettevõtte jaoks oluliste teemadega tegeleda, arenguvõimalustele tähelepanu pöörata ja ärieesmärke saavutada. 

Samuti oodatakse kasvuettevõtte mentorprogrammi kandideerima kogenud ettevõtjatest mentoreid, kelle oskus ja tahe aitavad mentiidel oma potentsiaali arendada ja eesmärke saavutada. 

Mentorprogrammi käigus koostatakse ettevõtte tegevuskava kaheks järgnevaks aastaks, kaardistatakse ja eesmärgistatakse arenguvõimalused ning laiendatakse ettevõtja kontaktvõrgustikku. Lisaks leiavad programmi jooksul aset kümme mentiide vajadustele kohandatud töötuba, mida viivad läbi rahvusvaheliselt ja kodumaiselt tunnustatud oma valdkonna tipud. 

Kandideerimine tänavuse mentorprogrammi lendu on avatud 6. septembrini. Kandideerimisavalduste ja vestluste alusel kutsutakse programmi 40-50 ettevõtjat ja 40-50 mentorit. Mentorprogrammis osalemise tasu on 500 € (lisandub käibemaks) ühe mentii kohta. Mentoritele on programmis osalemine tasuta.

Loe mentorprogrammist lähemalt: https://www.eas.ee/teenus/mentorprogramm

Kasvuettevõtte mentorprogrammi viib läbi EAS koostöös Civitta Eestiga.

Jaga postitust

Tagasi üles