Vaata peasisu

EAS on Eesti ettevõtjatega Põhja-Euroopa suurimal ehitusmessil

EASi ja KredExi ühendasutus
10. aprill 2018
2 min

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus on tänasest kuni 13. aprillini Eesti ettevõtetega Stockholmis toimuval Põhja-Euroopa suurimal ehitusmessil Nordbygg 2018

Eesti riiklikul ühisstendil osalevad Bauroc, Malmerk Klaasium, Radius Fixings, Novarc Group, Haapsalu Uksetehase, Aru Grupp, Skano Fibreboard, Plasto Aknad.Uksed, Neular, Andres Glass Solutions, Viko House ja Estpanel.

EASi rahvusvahelise müügi projektijuhi Kairit Sikkali sõnul on EASi jaoks oluline aidata ettevõtetel välisturgudel edu saavutada. „Meie ettevõtetel on olemas head tooted ja messid pakuvad võimalusi potentsiaalsete edasimüüjate ja partnerite ning juba olemasolevate klientidega kohtumiseks. Eestit teatakse, meie kvaliteeti usaldatakse ja Eesti ettevõtete paindlikkust hinnatakse,“ lisas ta.

Malmerk Klaasium tegevjuht Maris Prisko sõnul on ettevõte juba 2014. aastast osalenud Eesti ühisstendiga messil. „See on olnud meie jaoks hea võimalus esitleda ettevõtet ja tooteid ning kohtuda Rootsi ettevõtetega. Samuti oleme leidnud erinevaid Eesti ettevõtteid kellega koostööd teha,“ lisas ta.

Lisaks toimub homme, 11. aprillil Eesti saatkonnas Stockholmis Eesti ja Rootsi ettevõtetele suunatud äriseminar.

Nordbygg on kord kahe aasta jooksul toimuv rahvusvaheline ehitusmess, kus pakutakse lahendusi hoonete, kodude ja muude ehitiste jaoks. 2016. aastal osales messil üle 900 eksponendi 30 riigist ning seda külastas 53 000 huvilist.

Messi korraldamist rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondist.

 

Jaga postitust

Tagasi üles