Vaata peasisu

EAS kutsub tööstusjuhte taas strateegiakooli

EASi ja KredExi ühendasutus
8. jaanuar 2015
1 min

8. jaanuar 2015

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) koos koolituspartneriga Ajutrust Konsultatsioonid OÜ kutsuvad tootmisettevõtete omanikke ja juhte osalema EASi Tööstusjuhi strateegiakoolis. Kandideerimise tähtaeg on 10. veebruar.

Osalema oodatakse väikese ja keskmise suurusega tootmisettevõtete omanikke, tegevjuhte ja ettevõtte jaoks oluliste valdkondade juhte.

Arendusmeeskondadele suunatud kuue päevane programm viiakse läbi 3 kuu jooksul ja see on üles ehitatud nii teoreetiliste kui ka praktiliste kogemuste jagamisele.

Osalejad saavad kaasaegseid teadmisi strateegilisest juhtimisest ja neile tutvustatakse parimaid praktikaid maailmast, loomaks eeldused ettevõtte konkurentsivõime suurenemiseks ja väärtusahelas edasi liikumiseks.Lisaks traditsioonilisele auditoorsele koolitusele on programmi lisatud praktika moodul, mille käigus külastatakse koolitusteemadega otseselt haakuvaid Eesti ettevõtteid, kelle strateegilise juhtimise kogemusest on hea eeskuju võtta.

Lisaks jagatakse kogemusi ja nõuandeid grupisiseselt. Programmi tulemusena koostab iga osalev ettevõte oma strateegiakontseptsiooni, mida esitletakse tagasiside saamiseks teistele osalejatele, kahjustamata nende konfidentsiaalsus- ja ärihuve.

Uued strateegiakooli grupid alustavad märtsi alguses Tallinnas, Viljandis, Tartus ja Kuressaares.

Koolitusprojekti rahastatakse EASi kaudu Euroopa Sotsiaalfondi vahenditest.

Lisainfot programmi ja osalemise tingimuste kohta leiab EASi kodulehel http://arhiiv.eas.ee/strateegiakool

Jaga postitust

Tagasi üles