Vaata peasisu

EAS kutsub osalema Hiina sihtturu e-kaubanduse teemalisel seminaril

EASi ja KredExi ühendasutus
30. mai 2017
1 min

E-kaubanduse populaarsus Hiinas kasvab iga päevaga ning seejuures on Hiina tarbijatel aina suurenev huvi välismaiste toodete vastu. 2020. aastaks ulatub Hiina e-tarbijate hulk pea miljardini ning just e-kaubanduse kaudu võivad meie ettevõtted leida otsetee Hiina tarbijateni.

Tule osale EASi Hiina sihtturu e-kaubanduse teemalisel seminaril ja saa rohkem teada Hiina e-kaubanduse tendentsidest ning sellest, kuidas enda tooteid Hiinas erinevate e-platvormide kaudu müüa.

Seminar toimub 15. juunil 2017 Tallinnas Park Inn by Radisson Meriton Conference & Spa Hotellis (Toompuiestee 27).

Seminari viivad läbi oma ala spetsialistid Hiinast ning uurime ka case study Iirimaalt. Kogu üritus toimub inglise keeles.

EAS pakub ettevõtetele lisaks võimalust saada vastused oma küsimustele ning lasta end nõustada e-kaubanduse ja Hiinasse eksportimise teemal seminari läbiviivate ekspertide poolt.

Ürituse programm ja ekspertide tutvustus

Seminar on rahastatud Euroopa Regionaalarengu Fondist. Nii seminaril osalemine kui ka individuaalne nõustamine on ettevõtetele tasuta.

 

Huvilistel palume end eelnevalt registreerida aadressil [email protected]. Registreerimisel palume teavitada, kas osalete vaid seminaril või soovite ka nõustamist. Registreerimise tähtajaks on 8. juuni 2016.

 

Lisainfo:

Kai Kreos

Aasia infokeskus

[email protected]

www.eas.ee/eksporthiina

Jaga postitust

Tagasi üles