Vaata peasisu

EAS kutsub mentoreid ja mentiisid EAS Ärimentorprogrammi!

EASi ja KredExi ühendasutus
10. august 2016
2 min

EAS ootab sügisel algavasse ärimentorprogrammi kandideerima ambitsioonikaid alustavaid ettevõtjaid. Samuti otsib EAS kogenud ettevõtjaid, kes on valmis osalema programmis mentoritena. Seekord võetakse programmi vastu koguni 50 mentiid ja 50 mentorit, kandideerimise tähtaeg on 16. september!

Ärimentorprogramm on mõeldud alustavate ettevõtjate edule, kiiremale kasvule ning ekspordile kaasaaitamiseks. Alustav ettevõtja saab endale koostööpartneriks kogenud mentori, kellega koos arutada läbi ettevõtte arenguplaanid ning teha olulisi otsuseid. Programm sisaldab lisaks mentoriga koostööle ka praktilisi töötubasid ärimudeli, müügi, tootearenduse jt alustava ettevõtja jaoks vajalikel teemadel, mida viivad läbi Eesti juhtivad nõustajad ja eksperdid. Programmis osaleval mentoril on võimalus programmi käigus läbida koolitus ja saada rahvusvaheline coachingu sertifikaat ning osaleda välisõppereisil. Kõigi osalejate jaoks on see hea võimalus oma ärialase võrgustiku kasvatamiseks.

Kokku on programmi varasemalt läbinud ca 500 alustavat ettevõtjat. Varasemad osalejad ise on välja toonud, et mentorsuhte kaudu kogemuste jagamises ja üksteiselt õppimises peitub suur väärtus

Uuri lisainfot ja kandideeri: http://www.eas.ee/teenus/arimentorid/
Facebookis:  https://www.facebook.com/mentorprogramm/

Programm on osalejatele tasuta. Ärimentorprogrammi rahastab Euroopa Regionaalarengu Fond. Programmi viib ellu EAS koostöös BDA Consulting OÜ-ga.


Lisainfo:

Katrin Eha
Koordinaator
Tel: +372 627 9444
[email protected]

Jaga postitust

Tagasi üles