Vaata peasisu

EAS kutsub ettevõtteid osalema Hiina sihtturu Smart City seminaril

EASi ja KredExi ühendasutus
27. veebruar 2018
2 min

EAS kutsub Hiina turu vastu huvi tundvaid ettevõtteid 14. märtsil Tallinnasse Hiina sihtturuseminarile „Smart Cities: opportunities for Estonian companies in business with China“.

Targa linna (Smart City) valdkond on Hiinas kiirelt populaarsust kogumas. Tänaseks on Hiinas umbes 500 targa linna pilootprojekti, mis tähendab, et umbes pooled maailma Smart City projektidest viiakse läbi just Hiinas. Hiina avaliku ja erasektori tähelepanu valdkonna vastu on kõrgendatud ning huvi on välja näidatud ka Eesti ja siinsete tehnoloogiaettevõtete vastu.

Tule Hiina sihtturuseminarile ja saa teada, kuidas Hiinas targa linna valdkonnas läbi lüüa. Seminaril antakse ülevaade Hiina tehnoloogiasektorist ja erinevatest targa linna valdkondadest. Tuues välja Hiina turu võimalused ja kitsaskohad, keskendutakse eelkõige teemadele, nagu tark energia, transport, tervishoid ja haridus. Lisaks antakse ülevaade Eesti-Hiina koostöövõimaluste kohta viimaste riiklike arengute raames.

Seminar toimub
14. märtsil Tallinnas Park Inn by Radisson Meriton Conference & SPA hotelli konverentsikeskuses (Toompuiestee 27).

Hiina ja ka globaalse turu võimalustest targa linna valdkonnas annab ülevaate EU SME keskuse ekspert Kirk Wilson, koostöövõimalustest Hiina ettevõtetega räägib Changfeng Alliance’i esindaja. Seminaril astuvad üles ka ettevõtjad, kes jagavad oma kogemust selle kohta, kuidas nende koostöö Hiinaga siiani läinud on. Eesti ja Hiina koostööst riiklike arengute raames annab ülevaate EASi Aasia infokeskus.


Tutvu täpsema programmiga


Vajalik on eelregistreerimine hiljemalt teisipäevaks 6. märtsiks.

Registreeru juba täna ürituse veebilehel.


Seminar on rahastatud Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest ja seminaril osalemine on ettevõtetele tasuta.

Lisainfo:
Kai Kreos
Aasia infokeskus
[email protected]
+372 627 9703

Jaga postitust

Tagasi üles