Vaata peasisu

EAS kutsub ettevõtteid offshore-tööstuse messile ONS 2018

EASi ja KredExi ühendasutus
12. märts 2018
2 min

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) kutsub kandideerima Eesti ühisstendile offshore-tööstuse messil ONS 2018, mis toimub Stavangeris Norras 27.-30. augustil 2018.

ONS on üle aasta toimuv, Euroopa juhtiv mess ressursimahukas nafta- ja gaasitootmise sektoris, kus järjest enam pööratakse efektiivsuse suurendamise nimel tähelepanu innovatiivsetele ja digilahendustele ning kaasatakse sel eesmärgil ka uusi partnereid. Mess toimub Norra õlitootmise pealinnas, messikeskuses Stavanger Forum.

Messil ONS 2014 osales üle 91 000 külastaja ning ligi 1400 eksponenti 10 messihallis. Messil ONS 2016 osales 65 718 külastajat ning 1241 ettevõtet 40 riigist, samuti 202 ajakirjanikku 14 riigist. Messi raames toimuvad ka konverents ja tippkohtumine, millel osalevad nafta- ja gaasitööstuse võtmeisikud kogu maailmast (sh USA, Brasiilia, Araabiamaad, Hiina). Ettevõtted saavad korraldada oma toodete ja teenuste presentatsioone ning tutvustada tootmislahendusi.

Messil ONS 2018 on Eesti paviljon hallis 5, Euroopa offshore-tööstuse juhtivate riikide ühisstendide (Inglise, Šoti, Hollandi, Norra) naabruses.

Messi veebilehekülg on: www.ons.no

Eesti ühisstendile on oodatud osalema ettevõtted, mis esindavad metalli- ja masinatööstust, plastitööstust, elektroonikatööstust, info- ja kommunikatsioonitehnoloogiat ning tööstuslike teenuste ja allhanke sektorit.

Norra mandrilava servast looduslike energiaressursside ammutamine võiks pakkuda tellimusi eeskätt paljudele Eesti metalli- ja masinatööstuse ettevõtetele. Need kümned tuhanded inimesed, kes on nafta- ja gaasiplatvormidel tööl, vajavad aga pidevalt kõige erinevamaid tooteid ja teenuseid – tööriideid ja -jalanõusid, eriratsiooniga toiduaineid, ohutusseadmeid ning IT-lahendusi tervisemonitooringuks jne. Ka plastitööstuse tootevalik laieneb üha enam senistele metallitööstuse pärusmaadele. Sageli on just nutikatel nišitoodetel, mis esmapilgul justkui ei pruugigi ühe või teise majandussektoriga seostuda, suurema eksporditulu teenimiseks kõige suuremad võimalused.

Osalustasu ühe ettevõtte kohta on 2000 eurot (käibemaksu ei lisandu).

Osalustasudest katab EAS kulusid, mis on seotud messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega, samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiste reklaamkataloogide tootmist ja materjalide ning tootenäidiste transporti. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

Messil osalemist kaasrahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest.

Ühisstendil osalejate arv on piiratud. Kandideerimiseks vajalikud dokumendid: https://www.eas.ee/events/offshore-toostuse-mess-ons-2018/

Kandideerimine ühisstendile kuni 20.03.2018. 

Lisainfo:

Eero Raun
Eesti ühisstendi projektijuht
627 9339
[email protected]
www.eas.ee/messid

Jaga postitust

Tagasi üles