Vaata peasisu

EAS kutsub ambitsioonikaid alustavaid ettevõtjaid ärimentorprogrammi!

EASi ja KredExi ühendasutus
20. juuni 2017
2 min

EAS ootab sügisel algavasse EAS Ärimentorprogrammi kandideerima ambitsioonikaid alustavaid ettevõtjaid. Seekord võetakse programmi vastu koguni 50 juhendatavat. Kandideerimise tähtaeg on 18. september. Samuti ootame programmi kogenud ettevõtjaid, kes on valmis osalema mentoritena.

Ärimentorprogramm on mõeldud alustavate ettevõtjate edule, kiiremale kasvule ning ekspordile kaasaaitamiseks. Alustav ettevõtja saab endale koostööpartneriks kogenud mentori, kellega koos arutada läbi ettevõtte eesmärgid, plaanid ning olulisemad otsused. Programm sisaldab lisaks koostööle mentoriga ka praktilisi töötubasid ärimudeli, müügi, tootearenduse ja teistel alustava ettevõtja jaoks vajalikel teemadel, mida viivad läbi Eesti juhtivad eksperdid. Lisaks annab EAS Ärimentorprogramm hea võimaluse oma ärialase võrgustiku kasvatamiseks.

Kokku on programmi läbinud ca 600 alustavat ettevõtjat. Osalejad ise on välja toonud, et mentorsuhte kaudu kogemuste jagamises ja üksteiselt õppimises peitub suur väärtus.

Ettevõtte Dambis Eesti OÜ juht Kevin Tülpi sõnul on nemad EAS ärimentorprogrammiga väga rahul. „Programmis on palju omavahelist suhtlemist, mistõttu on võrgustik laienenud märgatavalt. Mentorprogramm on veel ka silmaringi avardav ja pakub võimalust tutvuda erinevate inimestega, nii teiste juhtide kui ekspertidega ning kuulata huvitavaid mõtteid, tagasisidet ja kriitikat oma ettevõtte kohta,“ sõnas Tülp.

Ettevõtte Ateljee Cherie OÜ juhi Taimi Saare tänusõnad kuuluvad eeskätt mentorile. „Hindan kõrgelt aega, mida mentor on mulle ja meie ettevõttega tegelemisele pühendanud. See annab kindlust kui oma mentor on kõrval, “ ütles Saar. „Kasulik on ka mentorpaari vahetamise võimalus, mida sai seminaride käigus tihtipeale kasutatud – olen saanud väga palju asjalikku nõu, tagasisidet ja peegeldust oma tegevusele. Kuigi programm alles kestab, siis sellest on juba praegu palju kasu olnud,“ lisas Saar.

EAS Ärimentorprogramm on osalejatele tasuta ning seda rahastab Euroopa Regionaalarengu Fond. Programmi viib ellu EAS koostöös BDA Consulting OÜ-ga.

 

Uuri lisainfot ja kandideeri: http://www.eas.ee/arimentorid Kandideerimise tähtaeg on 18. september.


EAS Ärimentorprogramm Facebookis:  https://www.facebook.com/mentorprogramm


Lisainfo:

Sirje Post
Teenusejuht
Tel: +372 627 9744
[email protected]

Jaga postitust

Tagasi üles