Vaata peasisu

EAS korraldab juunis kaks sihtturuseminari

EASi ja KredExi ühendasutus
26. mai 2015
2 min

26. mai 2015

EAS korraldab juunis Taani ning Hollandi ja Briti turgude sihtturuseminarid. Seminarid annavad hea ülevaate turule sisenemise võimalustest, jagatakse infot kontaktide ja koostöövõimaluste kohta ning toimub võrgustamine. Seminari toimumist rahastab EAS Euroopa Sotsiaalfondi vahenditest.

3. juunil toimuval Hollandi ja Briti turgude ühisseminaril “Clever modular and prefab (timber) solutions for residential building” räägitakse majandusnäitajatest ja trendidest, võimalustest ja kitsaskohtadest. Puudutatakse teemasid, mis hõlmavad tarneahelat, riikide eripärarasid, turule sisenemist, sh distributsioonikanalid ja strateegia. Samuti, kuidas toimub linnaplaneerimine, sh valitsuse ja omavalitsuse regulatsioonid. Seminar on Briti ja Hollandi turu ehitussektorist, fookusega puit- ja moodulmajadele (osaliselt ka betoonelemendid) elamuehituses (residential buildings).

16. juuni Taani seminaril on hea võimalus kuulata kommunikatsioonialast spetsialisti, ettevõtte Jøp, Ove & Myrthu CPH partnerit ja eksperti hr Niels Hovmandi, kes toob oma ettekandes välja peamised punktid, kuidas püüda potentsiaalse kliendi huvi ning milliste teemapüstitustega talle läheneda.
Lisaks jagab konkreetseid näiteid äritegemise võimaluste kohta Taani turul Market Selecti tegevdirektor pr Helle Fuglevig. Oma ettekandes toob ta välja võimalused erinevatele sektoritele, kus on võimalik Taani turul läbi lüüa ning kus Eesti ettevõtted tugevad on (sh puit, metall, IT, elektroonika jms). Samuti annab pr Fuglevig infot võimalike Taani hangete ja projektide kohta, kus Eesti ettevõtetel tasub osaleda.

Kvaliteetset nõu ja nõustamist pakuvad EASi ekspordinõunikud Lucie Neoralova (Taani), Thijs de Neeve (Holland) ja Heiki Pant (Suurbritannia).

Seminaril osalemine on tasuta, kuid vajalik on eelregistreerimine. Täpsem programm ja registreerimine veebilehel http://arhiiv.eas.ee/ekspordikoolitused.

Lisainfo:
Anneli Teas
Ekspordikoolituste projektijuht
EAS ekspordidivisjon
627 9356
[email protected]
http://arhiiv.eas.ee/ekspordikoolitused

Jaga postitust

Tagasi üles