Vaata peasisu

EAS avas taotluste vastuvõtu rahvusvaheliste konverentside korraldamiseks Eestis

EASi ja KredExi ühendasutus
17. september 2015
2 min

Rahvusvaheliste konverentside korraldajad saavad alates 17. septembrist esitada taotlusi toetuse saamiseks rahvusvaheliste sündmuste ja konverentside meetmest. Toetuse taotlemine on jooksev ning taotlusi saab esitada kuni meetme eelarve vahendite lõppemiseni.

„Rahvusvahelisi konverentse näeme nii Eesti maine kujundajatena kui ka otseselt Eestisse täiendavate väliskülastajate toojatena,“ ütles EASi juhatuse liige Sigrid Harjo. „Rahvusvaheliste sündmuste ja konverentside meedet pakub EAS turismitoetusena, kust toetuse saamiseks peab korraldatav konverents kaasa tooma vähemalt 500 väliskülastaja majutusööd Tallinnas või Harjumaal. Mujal Eestis korraldatava konverentsi puhul peab see arv olema vähemalt 300,“ täiendas ta.

„Võrreldes varasema voorulise taotlemisega, kus taotlusi sai esitada vaid taotlusvooru jooksul, saavad nüüd konverentside korraldajad oma taotluse esitada jooksvalt just neile sobivaimal ajal,“ selgitas EASi arenduskonsultant Piret Loorand. „See annab konverentsikorraldajatele kindluse võtta vastu näiteks rahvusvahelise organisatsiooni pakkumine roteeruva konverentsi korraldamiseks Eestis. See tähendab seda, et toetuse saamise taotlust on võimalik esitada kiiresti ning sellega ei pea ootama järgmise aasta taotlusvooruni,“ lisas Loorand.

Infopäevad toetuse taotlemisest huvitatud konverentsikorraldajatele toimuvad 29. septembril Tartus ning 1. oktoobril Tallinnas. Infopäevadele registreerumine ja täpsem info toetuse tingimuste ning taotlemise kohta SIIT

Toetusmeedet kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.

Lisainfo:
Marge Sargma
EAS Regionaalarengu keskuse valdkonnajuht
[email protected]
tel. 6279 733, 5151 951

Jaga postitust

Tagasi üles