Vaata peasisu

EAS avab tehnoloogia arenduskeskuste põhitaotlusvooru

EASi ja KredExi ühendasutus
4. märts 2015
1 min

4. märts 2015

EAS avab 5. märtsil tehnoloogia arenduskeskuste (TAK)  põhitaotlusvooru. Põhitaotluse saavad esitada eeltaotlusvoorus hindamislävendi ületanud ning meetme eelarve piires paremusjärjestuse alusel järgmised TAKid: AS Toidu- ja Fermentatsioonitehnoloogia Arenduskeskus, Tervisetehnoloogiate Arenduskeskus AS, OÜ ELIKO Tehnoloogia Arenduskeskus, OÜ Tervisliku Piima Biotehnoloogiate Arenduskeskus, OÜ Tarkvara Tehnoloogia Arenduskeskus ja OÜ IMECC.

Lisainfo tingimustega http://arhiiv.eas.ee/tak. Taotluse esitamise tähtaeg on 6. aprill 2015 kell 12:00. Toetuse eelarve on kokku 40 miljonit eurot, sealjuures on maksimaalne toetuse summa ühe taotleja kohta 7 miljonit eurot. Toetuse määr on keskmiselt 50%. 

Tehnoloogia arenduskeskuste toetuse eesmärgiks on edendada ettevõtjate tehnoloogiaalast arendus- ja innovatsioonitegevust ning parandada selle kättesaadavust. Perioodi 2014 –2020 meede on suunatud ettevõtetele ja teadusasutustele, kes on koostööna huvitatud uute toodete ja tehnoloogiate välja arendamisest.

Jaga postitust