Vaata peasisu

EAS asub koolitama arendusspetsialiste ettevõtluse teemadel

EASi ja KredExi ühendasutus
28. oktoober 2016
2 min

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) koostöös Avaliku Halduse Arengukeskuse OÜ-ga kutsub kohalike omavalitsuste, maavalitsuste, maakondlike omavalitsusliitude ja maakondlike arenduskeskuste arendusspetsialiste osalema arenguprogrammis, mille sihiks on käimasoleva haldusreformi raames toetada neid kohaliku ettevõtluse ja tööhõive edendamisel.

Tulevikus oodatakse kohalikul tasandil rohkem ettevõtluse ja tööhõive teemadega tegelemist, samuti saab järjest olulisem olema omavalitsusüksuste omavaheline koostöö. Koolitusprogrammis on erinevate asutuste arendustöötajatel hea võimalus koos õppida ja piirkonna arengut kavandada.

EASi regionaalarengu keskuse direktori Monica Hankovi sõnul oodatakse arenguprogrammi kandideerima arendusnõunikke, konsultante ja teisi spetsialiste, kelle peamine ülesanne on  kohaliku või maakondliku tasandi arendustöö. „Arenguprogramm aitab kohaliku elu arendajatel omandada oskusi ja kompetentse, mis tulevad muutuste rohkel ühinemiste perioodil kindlasti kasuks,“ kommenteeris Monica Hankov.

Arenguprogrammis käsitletakse ettevõtluse ja tööhõive arendamise võimalusi kohalikul tasandil ja piirkonna arengu kavandamisel, ettevõtjatega koostöösuhete ja -võrgustikke kujundamist ning tutvutakse parimate praktikatega. Programmis osalejatel on võimalus kohtuda ettevõtjatega üle Eesti ja lahendada oma töövaldkonnaga seotud küsimusi töötubades.

Arenguprogramm toimub jaanuarist maini 2017, kokku kolm kahepäevast koolitusmoodulit ja õppereis Soome. Osalemine on tasuta ning osalejate valik tehakse motivatsiooniankeetide põhjal.

Arendustöötajate arenguprogrammi registreerida ja motivatsiooniankeete saab täita kuni 24. novembrini 2016. Lisainfot arenguprogrammi kohta leiab http://www.eas.ee/teenus/arendustootajate-arenguprogramm/

Arenguprogrammi rahastatakse Euroopa Sotsiaalfondi vahenditest.

Lisainfo:

Kadri Kütt
Kommunikatsioonijuht
Arendusüksus
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
Lasnamäe 2, 11412, Tallinn, Eesti

Mob: +372 56800467
Tel: +372 627 9433
[email protected]

Jaga postitust

Tagasi üles