Vaata peasisu

EAS Ärimentorprogramm otsib ambitsioonikaid alustavaid ettevõtjaid!

EASi ja KredExi ühendasutus
18. august 2017
2 min

EAS ootab sügisel algavasse EAS Ärimentorprogrammi kandideerima ambitsioonikaid alustavaid ettevõtjaid. Ärimentorprogramm on mõeldud alustavate ettevõtjate edule, kiiremale kasvule ning ekspordile kaasaaitamiseks. Kandideerimise tähtaeg on 18. september!

EAS Ärimentorprogrammis saavad 50 ettevõtjat paariliseks personaalse ettevõtjast mentori, kellega koos arutada läbi ettevõtte eesmärgid, plaanid ning olulisemad otsused. Programm sisaldab lisaks koostööle mentoriga ka praktilisi töötubasid ärimudeli, müügi, tootearenduse ja teistel alustava ettevõtja jaoks vajalikel teemadel. Lisaks annab EAS Ärimentorprogramm hea võimaluse oma ärialase võrgustiku kasvatamiseks. Tänaseks on programmi läbinud juba ca 600 ettevõtjat.

Ärimentorprogrammis osalenud ettevõtted on saavutanud keskmiselt 3 korda suurema kasvu kui teised sarnased ettevõtted, kes ei ole programmis osalenud. See on ilmekas statistika, mis kõneleb programmi suurest väärtusest ja kasust osalevatele ettevõtetele. Osalejad ise on välja toonud, et kogemuste jagamises ja üksteiselt õppimises peitub suur väärtus.

Ettevõtte Hoob OÜ juht Priit Raid nendib, et pärast aasta möödumist Hoob OÜ asutamisest otsustas ta hakata täiskohaga ettevõtjaks. „Meil olid käed-jalad tööd täis, kuid ettevõtluspoolega ei oldud päris tuttavad, seega liitusin EAS Ärimentorprogrammiga,“ selgitab Raid.

Ettevõtte Dambis Eesti OÜ juht Kevin Tülpi sõnul on nemad EAS ärimentorprogrammiga väga rahul. „Programmis on palju omavahelist suhtlemist, mistõttu on võrgustik laienenud märgatavalt. Mentorprogramm on veel ka silmaringi avardav ja pakub võimalust tutvuda erinevate inimestega, nii teiste juhtide kui ekspertidega ning kuulata huvitavaid mõtteid, tagasisidet ja kriitikat oma ettevõtte kohta,“ sõnas Tülp.

Ettevõtte Ateljee Cherie OÜ juhi Taimi Saare tänusõnad kuuluvad eeskätt mentorile. „Hindan kõrgelt aega, mida mentor on mulle ja meie ettevõttega tegelemisele pühendanud. See annab kindlust kui oma mentor on kõrval, “ ütles Saar. „Kasulik on ka mentorpaari vahetamise võimalus, mida sai seminaride käigus tihtipeale kasutatud – olen saanud väga palju asjalikku nõu, tagasisidet ja peegeldust oma tegevusele. Kuigi programm alles kestab, siis sellest on juba praegu palju kasu olnud,“ lisas Saare.

EAS Ärimentorprogramm on osalejatele tasuta ning seda rahastab Euroopa Regionaalarengu Fond. Programmi viib ellu EAS koostöös BDA Consulting OÜ-ga.

 

Programmi veebileht ja kandideerimine: https://www.eas.ee/arimentorid

Kandideerimise tähtaeg on 18. september 2017 (lõppenud).

Programmi leht Facebookis: https://www.facebook.com/mentorprogramm

 

Lisainfo:

Sirje Post

Teenusejuht

627 9744, [email protected]

Jaga postitust

Tagasi üles