Vaata peasisu

Digidiagnostika toetus

EASi ja KredExi ühendasutus
31. oktoober 2018
1 min

Digidiagnostika toetus on suunatud töötleva tööstuse ja mäetööstuse ettevõtetele digitaliseerimise ja automatiseerimise diagnostika läbi viimiseks. Eesti tööstussektori tootlikkuse Euroopa Liidu riikidest keskmisest madalam tase ning kasvupotentsiaali kasutamata jätmine mõjutab ettevõtete konkurentsivõimet tervikuna. Tööstusettevõtetes on võimalik kasvu saavutada läbi automatiseerimise ja digitaliseerimise, mis võib aga osutuda ettevõttele väljakutseks, kuna võib puududa detailne ülevaade turul saadaolevatest digitaalsetest võimalustest ja ka ettevõtte enda digitaliseerituse tasemest.

Oleme loonud ettevõtjale võimaluse tellida soodustingimustel digidiagnostikat, mis annab detailse ülevaate koos põhjaliku analüüsi ja konkreetsete lahendusettepanekutega ettevõtte tegevustest, mida oleks digitaliseerimise ja automatiseerimise ning ka töökorralduslike muudatuste abil kasulik tõhusamaks muuta. Toetuse taotlemiseks on ettevõttel vaja leida kogemustega diagnostika läbiviija. Saata EASi diagnostika hinnapakkumine koos läbiviija referentsidega.

Kompetentse digidiagnostika läbiviija olemasolu korral annab EAS ettevõttele abistavad juhendid diagnostika läbiviimiseks. Peale diagnostika teostamist esitab ettevõte EASile valminud digidiagnostika toetuse andmise tingimustele vastavuse hindamiseks, mille järel teeb EAS toetuse väljamaksmise otsuse. Toetuse kohta on võimalik lugeda rohkem: eas.ee/digidiagnostika .

 

Jaga postitust

Tagasi üles