Vaata peasisu

8.juunil toimub Baltic-China Annual Business Conference

EASi ja KredExi ühendasutus
20. mai 2015
2 min

20. juuni 2015

8. juunil 2015 toimub Tallinnas 4. Baltic-China Annual Business Conference (BCABC), mille peamine eesmärk on anda Balti regioonile ülevaade äritegemisest Hiina ja hiinlastega, sealhulgas kaubavahetusküsimused, potentsiaalsete partnerite leidmise võimalused, kontaktvõrgustiku loomine, investeeringud, Hiina ärikultuur, koostöö jpm. Konverentsi kaasrahastab EAS Euroopa Sotsiaalfondi vahenditest.

BCABC korraldatakse 2009. aastast ning kolme aasta jooksul on konverentsidel osalenud rohkem kui 1000 ettevõtet 29st riigist. Konverentsil esineb 12 külalisesinejat Eestist, Soomest, Hiinast, Leedust ja Suurbritanniast, kes räägivad oma kogemustest Hiina ja hiinlastega. Konverentsi peakorraldaja on dr Xiaotian Zhang (Ph.D Econ), Tartu Ülikooli Aasia ja tärkavate majanduste uurimiskeskuse arendusdirektor ning TÜ rektori strateegiline nõustaja Aasia-suunalise teaduskoostöö osas.

EAS koostöös EU SME Centre’iga Pekingis on kutsunud konverentsile kõnelema Mark Hedley, kes igapäevaselt töötab Londonis, China-Britain Business Council’i vanemnõustajana Hiina küsimustes.
Hedley jagab konverentsil oma kogemusi Hiina e-kaubanduse võimaluste kohta.

Kogu programmi kohta leiab infot konverentsi veebilehelt www.baltic-china.eu.

Konverentsile on oodatud osalema nii ettevõtted, avalik sektor, ajakirjanikud kui ka kõik ettevõtlikud noored, kes Hiina turu vastu huvi tunnevad.

Osalemine on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerimine BCABC veebilehel.

Lisainfo:
Liisi Karindi
EASi Aasia infokeskuse projektijuht
E-mail: [email protected]
Tel.: 627 9789

Jaga postitust

Tagasi üles