Vaata peasisu

Ärimudeli praktikumis on veel vabu kohti!

EASi ja KredExi ühendasutus
13. märts 2017
2 min

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) koos koolituspartneriga BDA Consulting OÜ kutsuvad ettevõtete omanikke ja juhte osalema Ärimudeli praktikumis või Strateegia praktikumis. Grupid alustavad juba märtsi lõpus. Koolitusprojekti rahastatakse Euroopa regionaalarengu fondi vahenditest ja osalejatasudest.

Praktikumides on koolitus kombineeritud ettevõtte iseseiseva tööga ja seda toetava mentorlusega. Ettevõtte käsutuses on rahvusvahelise kogemusega tippkoolitajad, personaalsed mentorid ja praktilised tööriistad, et avastada uusi põnevaid arengusuundi ja kavandada konkreetseid tulevikuplaane.

Soovite leida uusi ideid ja võimalusi äri uuendamiseks?

Ärimudeli praktikumi käigus analüüsite oma ettevõtte väärtuspakkumist ja ärimudelit ning jõuate konkreetsete uute lahendusteni – uued kliendisegmendid, jaotuskanalid, koostöömudelid. Ärimudeli praktikumi viib läbi Innovatsiooniakadeemia eestvedaja ning tunnustatud innovatsiooni ja ärimudeli ekspert Alar Kolk.

Soovite viia oma ettevõtte kontrollitud kasvu teele?

Strateegia praktikumi käigus on võimalus avastada uusi arengusuundi ning keskenduda ettevõtte järgmiste aastate strateegia ja tegevusplaani kavandamisele. Strateegia praktikumi viib läbi Eesti üks tunnustatumaid strateegilise juhtimise koolitajaid Priit Karjus.

Ärimudeli praktikumi kevadistesse gruppidesse on veel vabu kohti. Pikendasime kandideerimise tähtaega 20. märtsini. Strateegia praktikumi kevadine grupp on komplekteeritud, kuid avaldusi saab esitada juba järgmisesse, septembris alustavasse gruppi.

 

Lisainfo:

Riina Arvisto
Koordinaator (koolitused)
Ettevõtluse ja ekspordi keskus
Mob: +372 505 5624
Tel: +372 627 9451
[email protected]

Jaga postitust

Tagasi üles