Vaata peasisu

Alustab kliendikeskse tootearenduse meistriklass

EASi ja KredExi ühendasutus
6. mai 2015
2 min

6. mai 2015

Algas registreerimine EASi uude kliendikeskse tootearenduse meistriklassi, mis toimub mai lõpust/juuni algusest kuni septembri lõpuni.

Programm sisaldab kolme auditoorset koolituspäeva, ettevõtete külastusi ning individuaalse nõustamise ehk coaching’u tsüklit, millega toetatakse ettevõtte arendustegevust.

Meistriklassi eesmärgiks on aidata juba tegutsevatel ja eksportivatel ettevõtetel (vähemalt 3 aastat turul olnud) analüüsida klientide vajadusi ning arendada kliendikeskseid IT-põhiseid tooteid ja teenuseid. IT-lahendused annavad ettevõtetele eeliseid tootmise ja/või müügi korraldamisel.

Programmis on võimalik osaleda kuni kaheksal eksportival Eesti ettevõttel (VKE 20-250 inimest).

Ühest ettevõttest ootame osalema 2-5 inimest, sealhulgas kas ettevõtte juhti, keskastmejuhti või juhatuse liiget. Kaasata võib ka väliseid koostööpartnereid, näiteks välise IT- või disainipartneri.

EASi tootearenduse meistriklassi programmi on läbinud juba kaks lendu ettevõtjaid, kokku 20 ettevõtet.

Koolitusprogrammi rahastatakse Euroopa Sotsiaalfondi vahenditest, millele lisandub ettevõtte omaosalus 500 eurot koos käibemaksuga.

Täpsem info ja registreerimine: http://arhiiv.eas.ee/et/ettevotjale/ettevotte-arendamine/innovatsioon/tootearenduse-meistriklass/uldist

Lisainfo:
Marge Pihlapuu
Teadlikkuse ja koolituse koordinaator
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse ettevõtlus- ja innovatsioonikeskus
[email protected]
6279421

Jaga postitust

Tagasi üles