Vaata peasisu

Algab kandideerimine messile Smart City Expo 2018

EASi ja KredExi ühendasutus
5. märts 2018
2 min

EAS kutsub ettevõtteid kandideerima Eesti ühisstendile „Targa linna“ e- ja m-teenuste rahvusvahelisel messil  Smart City Expo 2018, mis toimub Hispaanias Barcelonas 13-15. novembrini 2018.

Smart City Expo & World Congress on valdkonna olulisim sündmus, mis toob kokku maailma edukamate linnade, ettevõtete, uurimiskeskuste, ülikoolide, operaatorite, tootjate ja  riiklike või valitsusväliste organisatsioonide ja liitude juhid ning visionäärid. Messil on esindatud erinevad sektorid – energeetika, transport, linnaplaneerimine, IKT lahendused ning innovaatilised teemad nagu tark ühiskond, tõhus valitsus, keskkond ja taaskasutus, innovatsioon, energia ja jätkusuutlikkus, jm.

EAS korraldab Smart City Expol riiklikku ühisstendi neljandat aastat järjest ja sinna on soov kaasata mitmed selle valdkonna ettevõtted ning Eesti targa linna kogukonna esindajad. 

Messi veebilehekülg on www.smartcityexpo.com

Osalustasu ühe ettevõtte kohta on 2000 eurot (käibemaksu ei lisandu).

Osalustasudest katab EAS kulusid, mis on seotud messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega, samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiste reklaamkataloogide tootmist ja materjalide ning tootenäidiste transporti. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

Messil osalemist kaasrahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest.

Ühisstendil osalejate arv on piiratud. Kandideerimiseks vajalikud dokumendid: https://www.eas.ee/events/targa-linna-e-ja-m-teenuste-mess-smart-city-expo-2018/

Kandideerimine ühisstendile kuni 05.04.2018. 
Lisainfo:
Kairit Sikkal
Smart City Expo 2018 Eesti ühisstendi projektijuht
[email protected]
tel: +372 627 9426

 

Jaga postitust

Tagasi üles