Vaata peasisu

Algab kandideerimine biotehnoloogia messile BIO International Convention 2019

EASi ja KredExi ühendasutus
3. august 2018
2 min

EAS kutsub ettevõtteid osalema riikliku ühisstendiga biotehnoloogia messil BIO International Convention 2019. Mess toimub 3-6. juunil 2019 USA-s Philadelphias.

BIO International Convention on 26ndat korda toimuv üks maailma suurimaid biotehnoloogia messe. Üritus toob kokku valdkonna juhtivad ettevõtted, biotehnoloogia keskused, akadeemilised institutsioonid ja visionäärid. Messi raames toimub mitmeid networking üritusi ja on võimalik kandideerida konverentsil esinejaks.

Ühisstendile ootame osalema Eesti ettevõtjaid, kes pakuvad biotehnoloogia valdkonnas erinevaid tooteid ja teenuseid. 2018. aastal oli messil rohkem kui 1800 eksponenti ja üle 18 000  külastaja 67 erinevast riigist.

Messil esindatud valdkonnad: ravimiarendus, rakubioloogia, kliinilised uuringud, tüviraku-uuringud, bio-IT, rakubioloogia, keemia, biotootmine, diagnostika, vaktsiinid, nanotehnoloogia, personaalmeditsiin etc.

Messi kodulehekülg on http://convention.bio.org/

Osalustasu ühe ettevõtte kohta on 2000€ (käibemaksu ei lisandu).

Osalustasudest katab EAS kulusid, mis on seotud messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega, samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiste reklaamkataloogide tootmist ja materjalide ning tootenäidiste transporti. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

Messil osalemist kaasrahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest.

Ühisstendil osalejate arv on piiratud. Kandideerimiseks täita elektrooniline avaldus: www.eas.ee/events/biotehnoloogia-mess-bio-international-convention-2019/

Kandideerismistähtaeg ühisstendile on 5.september 2018. 

Lisainfo:
Kairit Sikkal
Eesti ühisstendide projektijuht
[email protected]
tel: +372 627 9426

Jaga postitust

Tagasi üles