Vaata peasisu

Algab kandideerimine biotehnoloogia messile BIO International Convention 2018

EASi ja KredExi ühendasutus
7. august 2017
2 min

EAS viib ettevõtted Eesti ühisstendiga biotehnoloogia messile BIO International Convention 2018. Mess toimub 4-7. juunil 2018 USAs Bostonis. Kandideerimine kestab 4. septembrini 2017.

BIO International Convention on 25. korda toimuv üks maailma suurimaid biotehnoloogia messe, mis toob kokku valdkonna juhtivad ettevõtted, biotehnoloogia keskused, akadeemilised institutsioonid ja visionäärid. Messi raames toimub mitmeid lisaüritusi ja on võimalik kandideerida esinejaks konverentsil.

2017. aastal oli messil rohkem kui 1800 eksponenti ja üle 16 000  külastaja 74 erinevast riigist.

2018. aasta ühisstendile ootame osalema Eesti ettevõtjaid, kes pakuvad biotehnoloogia valdkonnas erinevaid tooteid ja teenuseid.

Messil tulevad välja ravimiarenduse, rakubioloogia, kliinilise uuringu, tüviraku-uuringute, bio-IT, rakubioloogia, keemia, biotootmise, diagnostika, vaktsiinide, nanotehnoloogia, personaalmeditsiini jt seotud valdkondade esindajad.

Messi veebileht:  http://convention.bio.org/

Osalustasu ühe ettevõtte kohta on 2000 eurot (käibemaksu ei lisandu).

Osalustasudest katab EAS kulusid, mis on seotud messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega, samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiste reklaamkataloogide tootmist ja materjalide ning tootenäidiste transporti. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

Messil osalemist kaasrahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest.

Ühisstendil osalejate arv on piiratud.

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid ja info: https://www.eas.ee/events/bio-international-2018/

Kandideerimine ühisstendile lõppeb 4. septembril 2017.

 

Lisainfo:
Kairit Sikkal
Eesti ühisstendide projektijuht
[email protected]
tel: +372 627 9426

 

Jaga postitust

Tagasi üles