Vaata peasisu

Ajujaht pikendab ideede esitamise tähtaega 30. oktoobrini

EASi ja KredExi ühendasutus
28. oktoober 2016
2 min

Tänaseks on esitatud üle 200 idee, kuid veel üle viiekümne avalduse on lõpuni täitmata. Eelmiste aastate kogemus näitab, et paljud alustavad idee esitamist viimasel minutil ning tähtaja pikendamisega antakse võimalus ka senistele kahtlejatele võimalus idee esitada. 

Ajujahi ellukutsuja EASi projektijuht Marion Raudsepp rääkis, et mitmed head ideed on esitatud vahetult enne tähtaega. «Nädalavahetusel esitati ligi sada ideed. Ka ülemöödunud hooaja võitja Jiffi esitas oma avalduse viimasel hetkel,» ütles ta.

SEB Grupi äriinnovatsioonijuht Mart Maasik rõhutas, et eelmisel nädalavahetusel toimus kolm häkatoni. “Häkatonidelt tulevad sageli väga tugevad ideed ning oleks mõistlik ka nende jaoks uks lahti jätta. Tuletan meelde, et Ajujaht pakub tiimidele häid võimalusi ammutamaks teadmisi koolitustest ja mentorlusest. Ja kui on hea idee, võimekas meeskond ja tegevusplaan – siis ei jää kapital tulemata.” ütles ta.

Tänu Ajujahi pitch’idele on tänaseks selgunud kaheksa edasipääsejat. VR Quiz, Prizza, Valgekrae ja Spaceprot Technologies on taganud pääsu saja parema hulka. Muuhulgas on selged neli Top30 meeskonda – Music Wallstreet, MARKUS, TempID ja MovePrep.

Konkursi ellukutsuja on EAS, partner SEB ja suurtoetaja Elisa. Ajujahti toetavad Ülemiste City, Levira, Nasdaq, Tehnopol, Sihtasutus Kodanikuühiskonna Sihtkapital, Tartu Loomemajandukeskus, Viimsi vald, Pärnu linn, Tallinna linn, Tartu linn ja Võru maavalitsus. Lisainformatsiooni saab Ajujahi koduleheküljelt www.ajujaht.ee ja Ajujahi Facebook’i lehelt www.facebook.com/ajujaht.

Lisainfo:
Kaspar Jõgeva
Ajujahi meediameeskond
+372 5333 47 64
[email protected]
www.ajujaht.ee

Jaga postitust

Tagasi üles