Vaata peasisu

Ajujaht 2015 võitja on Jiffi

EASi ja KredExi ühendasutus
1. mai 2015
3 min

1. mai 2015

Eile, 30. aprillil toimunud Ajujahi finaalis valiti võitjaks nutitelefonil põhinev ühistranspordi piletisüsteem Jiffi. Lisaks tunnustusele ja väärt kogemusele toob Ajujahi tiitel kaasa 30 000 eurot auhinnaraha.

Ajujahi žürii liikme ja EASi nõukogu liikme Erki Mölderi sõnul on Jiffi meeskonnas väga head müügimehed, kes teavad sellest valdkonnast väga palju. “Jiffi tugevus seisneb õigesti komplekteeritud tiimist, kus on oma valdkonna asjatundlikud spetsialistid. Transpordis on efektiivsemaks muutmise kohti väga palju ja nemad on ühe sellise leidnud,” lisas Mölder.

Teine žürii liige, SEB äriinnovatsiooni juht Mart Maasik ütles, et võitjameeskonna senised sammud on tõestuseks, et ollakse suutlikud oma idee ellu viima. Maasik nentis, et kui see ärimudel töötab, siis on ettevõtte kasvaval turul.

Nortali tegevjuhi Priit Alamäe hinnangul on tegemist professionaalse meeskonnaga, kes suutis panna žürii uskuma, et nad on võimelised läbi lööma karmis ühistranspordi äris.

Viie meeskonna hulgast (Jiffi, Okka, Smart Load Solutions, Huntloc ja Hivescale) pääses Ajujahi otsesaates žürii ette oma ärimudelit esitlema kolm võistkonda: Jiffi, Huntloc ja Hivescale. Ajujaht 2015 võitjaks kuulutati Jiffi, kes pälvis ka 30 000 eurot. Teise koha ning 10 000 eurot võitis Huntloc ning kolmanda koha ning 5000-eurose auhinnaraha sai Hivescale.

Finaalis anti üle ka eriauhinnad. Advokaadibüroo Borenius eriauhinna ning tiitli “Parim Tallinna äriprojekt 2015” pälvis Smart Load Solutions’i tark elektrijuhtimise süsteem. Tartu Loomemajanduskeskuse eriauhinna ning tiitli “Suurima rakendusväärtusega idee Tartus” sai aga OKKA männiokastega kaetud akustiliste omadustega lae- ja seinaplaat. Levira Lemmiku tiitel läks aga Jiffi´le.

Teležüriisse kuulusid Erki Mölder (EASi nõukogu liige), Mart Maasik (SEB), Priit Alamäe (Nortal), Indrek Kasela (investor), Karoli Hindriks (Jobbatical) ja Indrek Neivelt (ettevõtja).

Ajujaht 2015 finalistid:
Akustiliste omadustega lae- ja seinaplaadid OKKA (www.okkastyle.com)
Tark elektrijuhtimise süsteem Smart Load Solutions (https://www.facebook.com/smartloadsolution)
Nutitelefonil põhinev ühistranspordi piletisüsteem Jiffi (https://www.facebook.com/jiffiapp?fref=photo)
Jahinduse nutikaks muutev tarkvara Huntloc (http://www.huntloc.com/et/)
Mesinduse uuele tasemele viiv Hivescale.

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) poolt ellu kutsutud Eesti suurima äriideede konkursi Ajujaht partner on SEB ning suurtoetaja Nortal. Konkursi ruumipartner on Eesti Hotellide ja Restoranide Liit. Ajujahi toetajate hulka kuuluvad veel: Advokaadibüroo Borenius, Buildit, Deloitte, EBS, Levira, Nasdaq Tallinn, Pärnu linn, Solaris, Tallinna Ettevõtlusamet, Tartu linn, Tartu Loomemajanduskeskus, Tehnopol ja Ülemiste City.

Lisainfo: www.ajujaht.ee  või https://www.facebook.com/Ajujaht

Jaga postitust

Tagasi üles