Vaata peasisu

Ärimudeli praktikum alustab taas

EASi ja KredExi ühendasutus
17. juuni 2015
1 min

17. juuni 2015

EAS koos koolituspartneriga BDA Consulting kutsub ettevõtjaid osalema septembris alustavas EASi Ärimudeli praktikumis.

Ärimudeli praktikum on koolitus- ja konsultatsiooniprogramm, mille eesmärgiks on suunata koos eksperdi abiga ettevõtete tähelepanu oma ärimudelile. Eksperdi kaasabil analüüsitakse ja kaardistatakse ärimudeli muutmise võimalused, mida rakendades saab kulusid kokku hoida ja kasumlikkust veelgi suurendada.

Arenguprogramm on suunatud vähemalt kolm aastat turul tegutsenud ja märgatavat edu saavutanud ettevõtetele. Töökeeleks on inglise keel. Ärimudeli praktikumi on seni läbi viidud kahel korral ning kokku on osalenud 20 erineva suuruse ja tegevusvaldkonnaga ettevõtet. Osalenute hinnang projektile on väga kõrge ja nad soovitavad programmi ka teistele arengule suunatud ettevõtetele.

Ärimudeli praktikumi kandideerimise tähtaeg on 10. august. Lisainfot programmi ja osalemise tingimuste kohta leiab http://arhiiv.eas.ee/arimudelipraktikum

Arenguprogrammi viivad läbi konsultatsioonifirma Business Models Inc. eksperdid Hollandist. Koolitusprojekti rahastab EAS Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest.

Jaga postitust

Tagasi üles