Vaata peasisu

Aasta Turismiedendaja on Tarmo Mutso

EASi ja KredExi ühendasutus
16. veebruar 2015
1 min
16. veebruar 2015

Nädalavahetusel lõppenud Baltimaade suurimal turismimessil Tourest andis Eesti Turismifirmade Liit traditsiooniliselt üle Aasta Turismiedendaja tiitli. 2014. aasta tegevuse eest pälvis tunnustuse EASi turismiarenduskeskuse direktor Tarmo Mutso.

 „Tarmo Mutso on Eesti turismi vedur, kes teeb oma tööd südamega ning tutvustab Eestit igal võimalusel,“ ütles Eesti Turismifirmade Liidu peasekretär Kristen Lahtein.
 
Eesti esindamine oli Mutso tööks ka enne EASi turismiarenduskeskusse tööleasumist 9 aastat tagasi – siis esindas ta Eesti huve diplomaadina nii Eestis kui ka Saksamaal. 
 
Turismifirmade Liit tunnustab parimaid turismitegijaid juba alates 1990. aastast. Parimaks turismiobjektiks kuulutati seekord Lottemaa, mis köidab nii sise- kui välisturiste ja on kaua oodatud pereatraktsioon väljaspool pealinna. Nii turismiedendaja kui ka parima turismiobjekti nominente said esitada kõik Eesti Turismifirmade Liidu liikmed. Möödunud aastal nimetati parimaks turismiedendajaks Tallinna Lennujaama juhatuse liige Erik Sakkov ning parimaks turismiobjektiks Kiviõli Seikluskeskus.

Jaga postitust

Tagasi üles