Vaata peasisu

Aasta ettevõtte tiitli võitmine oli Nortali juubeliaasta kulminatsiooniks

EASi ja KredExi ühendasutus
3. juuni 2021
3 min

Rahvusvahelisele tarkvaraarendusettevõttele Nortal naeratas õnn mullusel “Ettevõtluse auhind 2020” konkursil lausa topelt, kui tihedas konkurentsis õnnestus võita nii “Aasta eksportööri” kui ka “Aasta ettevõte 2020” tiitlid. Nortal Eesti juhi Ats Albre sõnul kroonis ihaldatud auhinna võitmine eelmisel aastal ettevõtte 20. juubeliaasta pidustusi, tähistades üht olulist tippu Nortali arenguteel.


Kandideeri ->

Peale konkursi võitmist on Nortalil läinud hästi, Albre hinnangul isegi väga hästi. “Omandasime Saksamaal tarkvaralahendusi pakkuva ettevõtte Schütze AG, millega kerkis meie töötajate arv 800-lt tuhandeni ning see andis hea vundamendi edasisele kiirele kasvutempole,” on Albre rahul. Kasvunumbreid näitavad pea kõik turud ning ettevõte on saanud anda oma panuse koroonakriisist väljumisele, aidates kaasa näiteks Eestis vaktsiinipassi väljatöötamisele.

Aasta ettevõtte auhind avaldas Nortalile märkimisväärset mõju, pakkudes töötajatele hulganisti positiivseid emotsioone. “See andis põhjuse tunda uhkust oma saavutuste üle, samuti märkasid riigipoolset tunnustust ka meie kliendid ja partnerid, kelle tagasisidest lugesime välja sõnumi, et meiesuguse ägeda partneriga on hea koostööd teha,” märgib Albre.

Nortal pööras tunnustuse pälvimisele tähelepanu ka oma kommunikatsioonitegevuses. “Üks sümpaatsemaid ja samas spontaanselt tekkinud tegevusi oli tiitli sidumine oma Facebooki profiilipildiga – sellist profiiliraami kasutasid väga paljud meie töötajad. Samuti tegime oma klientidele sümboolsed kingitused, millega tänasime neid võiduni viinud koostöö eest.” Rahvusvahelistel turgudel ei ole Nortal tunnustust kuigi aktiivselt kommunikeerinud, sest Eestis mõistetakse selle auhinna tähtsust ja tähendust Albre sõnul paremini.

Nortali jaoks tähendab “Ettevõtluse auhind 2020” suurtiitli võitmine väga suurt riigipoolset tunnustust ning ühtlasi ka tänuavaldust suurepärasele meeskonnale.

“Aasta ettevõtte tiitel on Eestis üks väärtuslikumaid ettevõtlusega seotud auhindu ning meil on väga hea meel, et EAS ja riik märkavad ja tunnustavad ettevõtjaid,”

rõhutab Albre, et lisaks märkamisele on oluline ka võimalus end võrrelda teiste ettevõtetega.

Konkursil kandideerimisest võtab Nortal mõneks aastaks pausi, sest peale ühel aastal kahe olulise auhinna võitmist tuleb anda võimalus ka teistele. “Kindlasti oleme millalgi konkursimelus tagasi. Seniks julgustan teisigi konkursil kandideerima – oluline on vaadata tagasi tehtud tööle ning näha seda välisest perspektiivist, sest see aitab teistega võrreldes oma tegevust paremini positsioneerida. Võtke see teekond ette ja pange end kindlasti proovile!” soovitab Albre teistelgi osaleda.

Kandideerimine “Ettevõtluse auhinnale 2021” on avatud kuni 5. juulini. Loe lähemalt ->

Jaga postitust

Tagasi üles