Vaata peasisu

12 Eesti ettevõtet osalevad Amsterdamis finantstehnoloogia suurüritusel Money 20/20 

EASi ja KredExi ühendasutus
8. juuni 2022
3 min

EASi ja KredExi ühendasutus viis Eesti ettevõtted ühisstendiga Amsterdamis toimuvale Euroopa olulisimale finantstehnoloogia suurüritusele Money 20/20. Eesti ühisstendil osalevad 12 ettevõtet: Paywerk, Dexatel, Cybernetica, Fiizy, Mooncascade, EstateGuru, Tuum, B.Est Solutions, Digital Mind, Fintech Market, Salv ja Union Fintech. 

„Money20/20 on see üks ja ainus üritus aastas, mida kõik finantstehnoloogia ettevõtted pikisilmi ootavad. See on see üritus, kus lihtsalt peab kohal olema, et luua väärtuslikke kontakte, leida uusi kliente ja partnereid, ning tutvuda finantsmaailma trendidega,“ ütles messil osaleva Eesti ettevõtte Tuum turundus- ja kommunikatsioonijuht Kalli Kulla

Messil tutvustab Tuum oma pilvepõhist ja modulaarset pangaplatvormi, mis võimaldab pankadel ja teistel finantsteenuste pakkujatel kiiresti turule tulla paindlike finantsteenustega, alates arvelduskontodest ja maksetest kuni laenu- ja kaarditoodeteni välja. 

Eesti ettevõtete ühisstend 2022. aasta Money 20/20 konverentsil


„Kuna tegu on Euroopa suurima finantstehnoloogia konverentsiga ning väljapanekualal on oma tooteid esitlemas väga palju ettevõtteid, siis Eesti ühisstend, mis lisaks ettevõtetele tutvustab  ka (e)-Eesti lugu ja kus külastajad saavad kuulata paneeldiskussioone finantssektori jaoks olulistel teemadel, annab kindlasti võimaluse paremini silma paista,“ selgitas Kulla ühisstendi võlusid. 

Cybernetica digitaalidentiteedi tehnoloogiate osakonna juhataja Kaija Kirchi sõnul osalevad nad messil, et oma digitaalse identiteedi lahendustega laieneda ka erasektorisse, eelkõige pangandus-, kindlustus- ja finantsteenuste pakkujateni.  

„Näeme, et digitaalne identiteet ei ole ainult riikide ja avaliku sektori pärusmaa, vaid sel on ka selged kasud erasektoris nii teenusepakkujatele kui ka lõppklientidele. Money 20/20 on meile hea võimalus oma suhteid erasektoriga sügavamalt arendada ning uusi võimalikke kliente ja partnereid leida,“ ütles Kirch. 

Tema sõnul on Eestil rahvusvaheliselt hea maine, mis puudutab ettevõtlust, e-riiki ning üleüldiselt innovatsiooni. Ühisstendil osalemine on seega suurepärane võimalus, et see hea maine enda kasuks tööle panna.  


Estateguru osaleb Money 20/20 messil juba kolmandat korda. Nende kaasasutaja ja juhi Marek Pärteli sõnul on see väga hea mess võrgustike loomiseks, uute investoritega tutvumiseks ja selleks, et uurida uusi koostöövõimalusi nii äri kui ka tehnoloogia alal. „Kuna oleme endiselt laienemisfaasis, siis on see üritus ka suurepärane võimalus, kuidas oma toodete kohta infot levitada ja brändile tuntust koguda,“ sõnas Estateguru juht. 

Money 20/20 Europe on Euroopa suurim finantstehnoloogia üritus, mis keskendub maksete ja finantsteenuste innovatsioonile. Mullu osales konverentsil ligi 2000 ettevõtet ning iga neljas külastaja oli oma ettevõttes juhtkonna liige. 
 
Messil osalemist kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond. 

Galerii (fotograaf Benjamin Arthur): https://flic.kr/s/aHBqjzTrxq

Jaga postitust

Tagasi üles